English
zaloguj / zarejestruj
Indeks Cykle

wszystkie tytuły

Szczypce i skorupki
Shell and Joint
Isamu Hirabayashi / Japonia 2019 / 154’
Front Wizualny
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Szmer
Murmur
Heather Young / Kanada 2019 / 86’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
Szron
Frost
Šarūnas Bartas / Litwa, Francja, Ukraina, Polska 2017 / 120’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
Śmierć Ludwika XIV
The Death of Louis XIV / La mort de Louis XIV
Albert Serra / Francja, Hiszpania, Portugalia 2016 / 115’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
tylko w kinie
cz 05 lis, 19:00KNH
5 lis, 08:30 – 15 lis
Tato
Father / Otac
Srdan Golubović / Serbia, Francja, Niemcy, Słowenia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina 2020 / 119’
Ale kino+
5 lis, 08:30 – 15 lis
Tesla
Michael Almereyda / USA 2020 / 102’
American Film Festival: Highlights
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Tommaso
Abel Ferrara / Włochy, Wielka Brytania, USA 2019 / 117’
Sezon
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Touch Me Not
Adina Pintilie / Rumunia, Niemcy, Czechy, Bułgaria, Francja 2018 / 123’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
tylko w kinie
Truflarze
The Truffle Hunters
Michael Dweck, Gregory Kershaw / Włochy, Grecja, USA 2020 / 84’
American Film Festival: Special Docs
sb 14 lis, 19:00KNH
5 lis, 08:30 – 15 lis
Victoria
Sofie Benoot, Liesbeth De Ceulaer, Isabelle Tollenaere / Belgia 2020 / 71’
American Film Festival: American Docs
5 lis, 08:30 – 15 lis
Vitalina Varela
Pedro Costa / Portugalia 2019 / 124’
Mistrzowie
5 lis, 08:30 – 15 lis
W bezruchu
Stay Still / Stillstehen
Elisa Mishto / Niemcy 2019 / 90’
Trzecie Oko
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
W stronę czułości
Toward a Common Tenderness
Kaori Oda / Japonia 2017 / 63’
Pokazywany w Kaori Oda: dyptyk razem z:
Aragane / 67’
Lost Lost Lost
5 lis, 08:30 – 15 lis
Wejście w nowy wiek
Entering the Next Century
Norman Leto / Polska 2019 / 5’1’’
Pokazywany w Shortlista zestaw 2 razem z:
Noamia / 29’
Deszcz / 5’
Fan / 14’
Jaskinia Żółwi / 20’
Moje serce / 30’
Shortlista
5 lis, 08:30 – 15 lis
Wielorybnik
The Whaler Boy / Kitoboy
Philipp Yuryev / Rosja, Polska, Belgia 2020 / 93’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
Wilcox
Denis Côté / Kanada 2019 / 66’
Mistrzowie
5 lis, 08:30 – 15 lis
Wszyscy za jednego
The Crossing / Flukten over grensen
Johanne Helgeland / Norwegia 2020 / 96’
Kino Dzieci
sb 07 lis, 10:00 – 14:00
nd 08 lis, 10:00 – 14:00
śr 11 lis, 10:00 – 14:00
sb 14 lis, 10:00 – 14:00
nd 15 lis, 10:00 – 14:45
5 lis, 08:30 – 9 lis
Wysoka dziewczyna
Beanpole / Dylda
Kantemir Bałagow / Rosja 2019 / 137’
Sezon
5 lis, 08:30 – 15 lis
nd 08 lis, 18:00 – 22:00
śr 11 lis, 18:00 – 22:00
sb 14 lis, 18:00 – 22:00
5 lis, 08:30 – 15 lis
Zakodowane uprzedzenie
Coded Bias
Shalini Kantayya / USA, Wielka Brytania, Chiny 2020 / 85’
American Film Festival: Special Docs
5 lis, 08:30 – 15 lis
Zama
Lucrecia Martel / Argentyna, Brazylia, Hiszpania, Dominikana, Francja, Holandia, Meksyk, Szwajcaria, USA, Portugalia, Liban 2017 / 115’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Zło nie istnieje
There Is No Evil / Sheytan vojud nadarad
Mohammad Rasoulof / Niemcy, Iran, Czechy 2020 / 151’
Mistrzowie
5 lis, 08:30 – 15 lis
Zmierzch
Decline / Ocaso
Théo Court / Chile 2010 / 77’
Lost Lost Lost
5 lis, 08:30 – 15 lis
Zumiriki
Oskar Alegría / Hiszpania 2019 / 122’
Front Wizualny
5 lis, 08:30 – 15 lis
 
1 2 3
Masz karnet / akredytację. Przejdź do systemu rezerwacji