English
zaloguj / zarejestruj
Indeks Cykle

wszystkie tytuły

5 lis, 08:30 – 15 lis
Między morzem a oceanem
Between Two Waters / Entre dos aguas
Isaki Lacuesta / Hiszpania, Szwajcaria, Rumunia 2018 / 136’
Sezon
5 lis, 08:30 – 15 lis
Między śmiercią a śmiercią
In Between Dying / Sepelenmis Ölümler Arasinda
Hilal Baydarov / Azerbejdżan, Meksyk, USA 2020 / 92’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Mogul Mowgli
Bassam Tariq / Wielka Brytania, USA 2020 / 89’
Ale kino+
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 9 lis
Moje serce
My Heart
Damian Kocur / Polska 2019 / 30’
Pokazywany w Shortlista zestaw 2 razem z:
Noamia / 29’
Deszcz / 5’
Fan / 14’
Jaskinia Żółwi / 20’
Wejście w nowy wiek / 5’1’’
Shortlista
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Na rauszu
Another Round / Druk
Thomas Vinterberg / Dania 2020 / 111’
Pokazy Galowe
sb 14 lis, 19:00 – 23:00
Nagie zwierzęta
Naked Animals / Nackte Tiere
Melanie Waelde / Niemcy 2020 / 83’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
Nasir
Arun Karthick / Indie, Holandia, Singapur 2020 / 78’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
Nasze dzieci
Beware of Children / Barn
Dag Johan Haugerud / Norwegia, Szwecja 2019 / 156’
Oslo / Reykjavik 3
5 lis, 08:30 – 15 lis
Nie jestem czarownicą
I Am Not a Witch
Rungano Nyoni / Wielka Brytania, Francja 2017 / 92’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
Niechciani w Europie
Les Unwanted de Europa / Gli indesiderati d'Europa
Fabrizio Ferraro / Włochy, Hiszpania 2018 / 111’
Lost Lost Lost
5 lis, 08:30 – 15 lis
Niepamięć
Apples / Mila
Christos Nikou / Grecja, Polska, Słowenia 2020 / 90’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
tylko w kinie
pt 06 lis, 19:00KNH
pt 06 lis, 21:15KNH
Noamia
Antonio Galdamez / Polska 2020 / 29’
Pokazywany w Shortlista zestaw 2 razem z:
Deszcz / 5’
Fan / 14’
Jaskinia Żółwi / 20’
Wejście w nowy wiek / 5’1’’
Moje serce / 30’
Shortlista
5 lis, 08:30 – 15 lis
Noc bez końca
Endless Night / Longa noite
Eloy Enciso Cachafeiro / Hiszpania 2019 / 90’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
Noc Królów
Night of the Kings / La nuit de rois
Philippe Lacôte / Francja, Wybrzeże Kości Słoniowej, Kanada, Senegal 2020 / 93’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
Notturno
Gianfranco Rosi / Włochy, Francja, Niemcy 2020 / 100’
Mistrzowie
5 lis, 08:30 – 15 lis
Nowy porządek
New Order / Nuevo orden
Michel Franco / Meksyk, Francja 2020 / 86’
Pokazy Galowe
pt 06 lis, 19:00 – 23:00
pn 09 lis, 19:00 – 23:00
pt 13 lis, 19:00 – 23:00
5 lis, 08:30 – 15 lis
O nieskończoności
About Endlessness / Om det oändliga
Roy Andersson / Szwecja, Niemcy, Norwegia, Francja 2019 / 76’
Mistrzowie
5 lis, 08:30 – 15 lis
Od jutra
From Tomorrow on, I Will / Chun nuan hua kai
Wu Linfeng, Ivan Marković / Serbia, Chiny, Niemcy 2019 / 58’
Lost Lost Lost
5 lis, 08:30 – 15 lis
Odyseja
Odyssey
Sabine Groenewegen / Wielka Brytania 2018 / 69’
Front Wizualny
5 lis, 08:30 – 15 lis
Ojciec Nafi
Nafi's Father / Baamum Nafi
Mamadou Dia / Senegal 2019 / 109’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Ostatni i pierwsi ludzie
Last and First Men
Jóhann Jóhannsson / Islandia 2020 / 71’
Oslo / Reykjavik 3
5 lis, 08:30 – 15 lis
Ostatni out
The Last Out
Michael Gassert, Sami Khan / USA, Kostaryka, Kuba, Dominikana, Nikaragua, Honduras, Guatemala, Meksyk 2020 / 87’
American Film Festival: American Docs
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Ostatnie słowa
Last Words
Jonathan Nossiter / Włochy, Francja, USA 2020 / 126’
American Film Festival: Highlights
5 lis, 08:30 – 15 lis
Pasolini
Abel Ferrara / Francja, Belgia, Włochy 2014 / 84’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Patrick
De Patrick
Tim Mielants / Belgia 2019 / 92’
Nocne Szaleństwo
5 lis, 08:30 – 15 lis
Pierwsza krowa
First Cow
Kelly Reichardt / USA 2019 / 121’
American Film Festival: Highlights
5 lis, 08:30 – 15 lis
Po kablach
Los conductos
Camilo Restrepo / Francja, Kolumbia 2020 / 70’
Front Wizualny
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Pora wylinki
Time of Moulting / Fellwechselzeit
Sabrina Mertens / Niemcy 2020 / 81’
Trzecie Oko
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Powolna maszyna
Slow Machine
Joe DeNardo, Paul Felten / USA 2020 / 71’
American Film Festival: Spectrum
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Proste rzeczy
Simple Things
Grzegorz Zariczny / Polska 2020 / 84’
Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty
5 lis, 08:30 – 15 lis
Przeprowadzka
Moving On / Nam-mae-wui Yeo-reum-bam
Yoon Dan-bi / Korea Południowa 2019 / 104’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Purpurowe morze
Purple Sea
Khaled Abdulwahed, Amel Alzakout / Niemcy 2020 / 66’
Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Ratusz
City Hall
Frederick Wiseman / USA 2020 / 274’
American Film Festival: Special Docs
5 lis, 08:30 – 9 lis
Raving Riot
Stepan Polivanov / Rosja, Gruzja 2019 / 62’
Front Wizualny
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Rocks
Sarah Gavron / Wielka Brytania 2019 / 93’
Ale kino+
5 lis, 08:30 – 15 lis
Rose gra Julie
Rose Plays Julie
Joe Lawlor, Christine Molloy / Irlandia, Wielka Brytania 2019 / 100’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Samotna skała
Lonely Rock / Piedra sola
Alejandro Telémaco Tarraf / Argentyna, Meksyk, Katar, Wielka Brytania 2020 / 71’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Sanktuarium
Sanctorum / Santuário
Joshua Gil / Meksyk, Dominikana, Katar 2019 / 83’
Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty
5 lis, 08:30 – 15 lis
Sanzaru
Xia Magnus / USA 2019 / 87’
American Film Festival: Spectrum
5 lis, 08:30 – 15 lis
Shiva Baby
Emma Seligman / USA 2020 / 77’
American Film Festival: Spectrum
5 lis, 08:30 – 15 lis
Siła ognia
Fire Will Come / O que arde
Oliver Laxe / Hiszpania, Francja, Luksemburg 2019 / 85’
Sezon
5 lis, 08:30 – 15 lis
Słudzy
Servants / Služobníci
Ivan Ostrochovský / Słowacja, Rumunia, Czechy, Irlandia 2020 / 81’
Ale kino+
5 lis, 08:30 – 15 lis
sb 07 lis, 10:00 – 14:00
nd 08 lis, 10:00 – 14:00
śr 11 lis, 10:00 – 14:00
sb 14 lis, 10:00 – 14:00
nd 15 lis, 10:00 – 14:45
5 lis, 08:30 – 15 lis
Story
Jola Bańkowska / Polska 2019 / 4’47’’
Pokazywany w Shortlista zestaw 1 razem z:
Portret Suzanne / 14’
Na krańcu miasta / 14’
Sukienka / 29’
To nie tak / 10’
Tak jest dobrze / 23’
Shortlista
5 lis, 08:30 – 15 lis
Sukienka
The Dress
Tadeusz Łysiak / Polska 2020 / 29’
Pokazywany w Shortlista zestaw 1 razem z:
Portret Suzanne / 14’
Na krańcu miasta / 14’
To nie tak / 10’
Story / 4’47’’
Tak jest dobrze / 23’
Shortlista
5 lis, 08:30 – 15 lis
Surogatka
The Surrogate
Jeremy Hersh / USA 2020 / 92’
American Film Festival: Spectrum
5 lis, 08:30 – 15 lis
tylko w kinie
Sweat
Magnus von Horn / Polska, Szwecja 2020 / 100’
Pokazy Galowe
cz 05 lis, 19:30KNH
pt 06 lis, 21:30KNH
Sweet Thing
Alexandre Rockwell / USA 2020 / 90’
American Film Festival: Highlights
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
 
1 2 3
 
Masz karnet / akredytację. Przejdź do systemu rezerwacji