English
Indeks Cykle Kalendarz

wszystkie tytuły

także online
nd 21 lip, 16:00 knh 5
Spotkanie z twórcami
pn 22 lip, 13:00 knh 5
Spotkanie z twórcami
18 lip, 12:00 – 4 sie
A Different Man
Aaron Schimberg / USA 2024 / 112’
Pokazy Galowe
pt 19 lip, 19:15 knh 1
pn 22 lip, 09:45 knh 1
cz 25 lip, 15:45 knh 1
śr 24 lip, 23:00 klub
After
Anthony Lapia / Francja 2023 / 69’
Pokazy Specjalne
pn 22 lip, 22:00 knh 5
Spotkanie z twórcami
sb 27 lip, 21:45 dcf p
pt 19 lip, 24:00 klub
Aggro Dr1ft
Harmony Korine / USA 2023 / 80’
Pokazy Specjalne
pt 19 lip, 22:00 knh 1
pt 26 lip, 22:00 knh 1
pn 22 lip, 10:15 knh 6
śr 24 lip, 19:15 knh 6
sb 27 lip, 16:15 knh 6
sb 20 lip, 19:00 Hala
pt 19 lip, 19:00 ip
wernisaż
sb 20 lip, 22:00 rynek
audiodeskrypcja i napisy SDH
nd 21 lip, 18:45 dcf lw
sb 27 lip, 15:45 dcf lw
także online
Animal
Sofia Exarchou / Grecja, Austria, Rumunia, Cypr, Bułgaria 2023 / 117’
Trzecie Oko: Inne potwory
pn 22 lip, 12:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
wt 23 lip, 19:00 knh 8
Spotkanie z twórcami
nd 28 lip, 10:00 knh 8
18 lip, 12:00 – 4 sie
także online
Anselm
Anselm - Das Rauschen der Zeit
Wim Wenders / Niemcy, Włochy, Francja 2023 / 93’
Sezon
nd 21 lip, 16:00 dcf p
śr 24 lip, 21:45 dcf p
sb 27 lip, 15:45 dcf p
18 lip, 12:00 – 4 sie
Apetyt na więcej. La Cocina
La Cocina
Alonso Ruizpalacios / Meksyk, USA 2024 / 139’
Mistrzynie, Mistrzowie
nd 21 lip, 13:15 knh 9
cz 25 lip, 16:15 knh 9
nd 28 lip, 10:00 knh 9
sb 20 lip, 13:00 knh 3
cz 25 lip, 10:15 knh 3
Arkadia
Arcadia
Yorgos Zois / Grecja, Bułgaria, USA 2024 / 99’
Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty
wt 23 lip, 15:45 knh 7
Spotkanie z twórcami
śr 24 lip, 09:45 knh 7
Spotkanie z twórcami
pt 26 lip, 15:45 knh 7
Armand
Halfdan Ullmann Tøndel / Norwegia 2024 / 117’
Oslo / Reykjavik
cz 18 lip, 20:00 knh 8
śr 24 lip, 19:15 knh 9
nd 28 lip, 12:45 knh 1
także online
pn 22 lip, 16:00 knh 5
Spotkanie z twórcami
wt 23 lip, 10:00 knh 5
sb 27 lip, 16:00 dcf la
18 lip, 12:00 – 4 sie
Atlantyk
Atlantics / Atlantique
Mati Diop / Francja, Senegal, Belgia 2019 / 106’
Focus: Mati Diop
sb 20 lip, 18:45 knh 4
pt 26 lip, 21:45 knh 4
Baan
Home
Leonor Teles / Portugalia 2023 / 100’
Front Wizualny
nd 21 lip, 13:15 knh 3
cz 25 lip, 16:15 knh 3
Spotkanie z twórcami
pt 26 lip, 19:15 knh 3
Spotkanie z twórcami
Baby
Marcelo Caetano / Holandia, Francja, Brazylia 2024 / 107’
Odkrycia
nd 21 lip, 19:15 dcf w
Spotkanie z twórcami
wt 23 lip, 16:15 dcf w
Spotkanie z twórcami
pt 26 lip, 22:15 dcf w
Basia. Jestem w sam raz
Basia. I’m Just Right
Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski, Ignas Meilūnas / Polska 2024 / 45’
Młode Horyzonty
sb 20 lip, 10:15 knh 6
sb 20 lip, 16:15 knh 6
także online
Bestia
The Beast / La bête
Bertrand Bonello / Francja, Kanada 2023 / 146’
Pokazy Galowe
pt 19 lip, 15:30 knh 1
Spotkanie z twórcami
wt 23 lip, 09:45 knh 1
cz 25 lip, 12:45 knh 1
sb 27 lip, 16:15 dcf w
18 lip, 12:00 – 4 sie
pn 22 lip, 16:15 knh 6
dyskusja po seansie
cz 25 lip, 13:00 knh 5
Biedne istoty
Poor Things
Yorgos Lanthimos / Irlandia, Wielka Brytania, USA 2023 / 141’
Trzecie Oko: Inne potwory
wt 23 lip, 21:45 dcf lw
nd 28 lip, 10:00 knh 3
sb 20 lip, 13:00 dcf
pn 22 lip, 22:00 rynek
wt 23 lip, 16:00 dcf
sb 27 lip, 13:00 dcf
także online
Blue Jean
Georgia Oakley / Wielka Brytania 2022 / 97’
Sezon
nd 21 lip, 21:45 dcf p
śr 24 lip, 18:45 dcf p
sb 27 lip, 13:15 dcf p
18 lip, 12:00 – 4 sie
Blue Sun Palace
Constance Tsang / USA 2024 / 116’
Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty
pt 19 lip, 19:00 knh 7
sb 20 lip, 09:45 knh 7
cz 25 lip, 16:00 knh 8
nd 21 lip, 24:30 klub
Bursa
Dormitory / Yurt
Nehir Tuna / Turcja, Niemcy, Francja 2023 / 118’
Odkrycia
pt 19 lip, 13:00 dcf la
pn 22 lip, 13:00 dcf la
śr 24 lip, 10:00 dcf la
także online
nd 21 lip, 19:00 dcf la
cz 25 lip, 13:00 dcf la
18 lip, 12:00 – 4 sie
także online
Ceremonia
The Ceremony / Gishiki
Nagisa Ōshima / Japonia 1971 / 123’
Retrospektywa: Nagisa Ōshima
pn 22 lip, 10:00 knh 2
pt 26 lip, 22:15 knh 2
18 lip, 12:00 – 4 sie
pt 19 lip, 16:00 dcf la
cz 25 lip, 16:00 dcf la
także online
Cheerleaderka
But I'm a Cheerleader
Jamie Babbit / USA 1999 / 90’
Pokazy Specjalne
nd 21 lip, 19:00 knh 8
18 lip, 12:00 – 4 sie
także online
Chłopiec
Boy / Shōnen
Nagisa Ōshima / Japonia 1969 / 97’
Retrospektywa: Nagisa Ōshima
nd 21 lip, 13:00 knh 2
nd 28 lip, 16:15 knh 2
18 lip, 12:00 – 4 sie
sb 20 lip, 18:45 dcf p
nd 21 lip, 22:00 rynek
wt 23 lip, 15:45 dcf p
pt 26 lip, 15:45 dcf p
śr 24 lip, 18:45 knh 4
dyskusja po seansie
Clerks: Sprzedawcy
Clerks
Kevin Smith / USA 1994 / 92’
Classics & Chill by Samsung AI
sb 20 lip, 19:00 dcf
wt 23 lip, 13:00 dcf
cz 25 lip, 16:00 dcf
sb 27 lip, 19:00 dcf
także online
Club Zero
Jessica Hausner / Austria, Wielka Brytania, Francja, Dania, Quatar 2023 / 109’
Sezon
pt 19 lip, 21:45 dcf p
pn 22 lip, 12:45 dcf p
cz 25 lip, 18:45 dcf p
18 lip, 12:00 – 4 sie
Coma
Bertrand Bonello / Francja 2022 / 80’
Retrospektywa: Bertrand Bonello
pt 19 lip, 19:00 knh 2
Spotkanie z twórcami
nd 28 lip, 19:00 knh 2
także online
Cosmic Routine
Agnieszka Kotulska / Polska 2023 / 6’37’’
Pokazywany w Shortlista zestaw 3 razem z:
Nic mnie w tobie nie przeraża / 30’
Jutro w nocy padał deszcz / 22’
Asekuracja / 25’
Rosół z kaczki / 4’41’’
Shortlista
pn 22 lip, 16:00 knh 5
Spotkanie z twórcami
wt 23 lip, 10:00 knh 5
sb 27 lip, 16:00 dcf la
18 lip, 12:00 – 4 sie
Crossing
Levan Akin / Szwecja, Dania, Francja, Turcja, Gruzja 2024 / 105’
Pokazy Galowe
pt 19 lip, 16:15 knh 9
cz 25 lip, 13:15 knh 9
nd 28 lip, 15:45 knh 1
Cuckoo
Tilman Singer / Niemcy, USA 2024 / 102’
Nocne Szaleństwo
pt 19 lip, 22:15 knh 9
pn 22 lip, 22:15 knh 9
śr 24 lip, 10:00 knh 9
Czarna
Black Girl / La Noire de...
Ousmane Sembène / Senegal, Francja 1966 / 65’
Pokazywany razem z:
One / Elles / 22’
Afrykańskie Nowe Fale
pt 19 lip, 12:45 knh 4
cz 25 lip, 15:45 knh 4
Spotkanie z twórcami
także online
Cztery córki
Four Daughters / Les filles d'Olfa
Kaouther Ben Hania / Francja, Arabia Saudyjska, Niemcy, Tunezja 2023 / 107’
Sezon
sb 20 lip, 15:45 dcf p
pn 22 lip, 21:45 dcf p
wt 23 lip, 22:00 rynek
pt 26 lip, 18:45 dcf p
18 lip, 12:00 – 4 sie
Daaaaaalí
Quentin Dupieux / Francja 2023 / 79’
Nocne Szaleństwo
sb 20 lip, 21:45 knh 7
śr 24 lip, 21:45 knh 7
sb 27 lip, 18:45 knh 7
Dahomej
Dahomey
Mati Diop / Francja, Senegal, Benin 2024 / 67’
Mistrzynie, Mistrzowie
pt 19 lip, 12:45 knh 7
wt 23 lip, 09:45 knh 7
cz 25 lip, 21:45 knh 7
sb 27 lip, 15:45 knh 7
Dąb
The Oak / Balanța
Lucian Pintilie / Francja, Rumunia 1992 / 105’
Rumunia: Gry lustrzane
wt 23 lip, 15:45 dcf lw
nd 28 lip, 12:45 dcf lw
nd 21 lip, 18:30 Rec
Spotkanie z twórcami
także online
Delikwenci
The Deliquents / Los delinquentes
Rodrigo Moreno / Argentyna, Brazylia, Luksemburg, Chile 2023 / 189’
Pokazy Specjalne
sb 20 lip, 09:30 dcf p
pt 26 lip, 09:30 knh 4
Spotkanie z twórcami
nd 28 lip, 15:45 dcf p
18 lip, 12:00 – 4 sie
DIRECT ACTION
Guillaume Cailleau, Ben Russell / Francja, Niemcy 2024 / 216’
Fale
pn 22 lip, 09:45 dcf lw
Spotkanie z twórcami
pt 26 lip, 12:45 dcf lw
Do nieznanej ziemi
To a Land Unknown
Mahdi Fleifel / Grecja, Dania, Wielka Brytania, Holandia 2024 / 105’
Odkrycia
pn 22 lip, 10:15 knh 3
cz 25 lip, 18:45 knh 7
sb 27 lip, 21:45 knh 4
także online
sb 20 lip, 19:15 knh 6
Spotkanie z twórcami
pn 22 lip, 13:15 knh 6
Spotkanie z twórcami
cz 25 lip, 22:15 knh 6
18 lip, 12:00 – 4 sie
Dotyk
Touched
Claudia Rorarius / Niemcy 2023 / 135’
Trzecie Oko: Inne potwory
pt 19 lip, 18:30 knh 3
Spotkanie z twórcami
nd 21 lip, 18:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
wt 23 lip, 13:15 knh 3
także online
Dream Team
Whitney Horn, Lev Kalman / USA 2024 / 92’
Front Wizualny
sb 20 lip, 22:15 knh 3
wt 23 lip, 19:15 knh 3
Spotkanie z twórcami
śr 24 lip, 13:15 knh 3
Spotkanie z twórcami
18 lip, 12:00 – 4 sie
Drugi akt
The Second Act / Le deuxième acte
Quentin Dupieux / Francja 2024 / 80’
Pokazy Galowe
nd 21 lip, 12:45 knh 1
śr 24 lip, 09:45 knh 1
sb 27 lip, 22:15 dcf w
Drzewa milczą
Silent Trees
Agnieszka Zwiefka / Polska, Niemcy, Dania 2024 / 84’
Pokazy Specjalne
pn 22 lip, 18:30 dcf w
Spotkanie z twórcami
wt 23 lip, 16:00 dcf la
Spotkanie z twórcami
nd 28 lip, 13:00 dcf la
pn 22 lip, 16:00 dcf w
Spotkanie z twórcami
pokaz w 3D
wt 23 lip, 13:15 dcf w
Spotkanie z twórcami
pokaz w 3D
pt 26 lip, 16:15 dcf w
pokaz w 3D
pn 22 lip, 22:00 knh 2
śr 24 lip, 16:00 knh 2
Spotkanie z twórcami
pt 19 lip, 16:00 dcf
nd 21 lip, 16:00 dcf
śr 24 lip, 19:00 dcf
pt 26 lip, 16:00 dcf
Dziewczyna
The Young Girl / Den muso
Souleymane Cissé / Mali 1975 / 88’
Afrykańskie Nowe Fale
pn 22 lip, 09:45 knh 4
nd 28 lip, 18:45 knh 4
Dziewczyna z igłą
The Girl with the Needle / Pigen med nålen
Magnus von Horn / Dania, Polska, Szwecja 2024 / 115’
Pokazy Galowe
sb 27 lip, 13:00 dcf w
Spotkanie z twórcami
sb 27 lip, 18:30 knh 1
Spotkanie z twórcami
gala wręczenia nagród (~80min)
nd 28 lip, 13:00 knh 9
Spotkanie z twórcami
Dziewczyńskie historie
Girls' Stories
Aga Borzym / Polska 2023 / 62’
Młode Horyzonty
nd 28 lip, 13:15 knh 6
Dziki diament
Wild Diamond / Diamant brut
Agathe Riedinger / Francja 2024 / 103’
Odkrycia
cz 18 lip, 20:15 knh 6
sb 20 lip, 10:00 knh 8
śr 24 lip, 16:15 knh 8
pt 26 lip, 19:00 knh 8
cz 18 lip, 23:30 klub
20-21, 25, 27-28 toy piano
godz. 17:00 oraz 19:00
Emilia Pérez
Jacques Audiard / Francja, USA, Meksyk 2024 / 130’
Pokazy Galowe
nd 21 lip, 22:00 knh 1
pn 22 lip, 12:45 knh 1
cz 25 lip, 18:45 knh 1
sb 27 lip, 09:45 knh 1
Endless
Wojciech Puś / Polska 2024 / 110’
Trzecie Oko: Inne potwory
nd 21 lip, 19:00 knh 2
Spotkanie z twórcami
pn 22 lip, 13:00 knh 2
Spotkanie z twórcami
cz 25 lip, 22:00 knh 2
także online
Eureka
Lisandro Alonso / Argentyna, Francja, Portugalia 2023 / 147’
Sezon
pt 19 lip, 12:30 dcf p
wt 23 lip, 21:30 dcf p
cz 25 lip, 12:30 dcf p
18 lip, 12:00 – 4 sie
także online
cz 25 lip, 10:15 knh 6
sb 27 lip, 13:15 knh 6
18 lip, 12:00 – 4 sie
sb 20 lip, 12:45 knh 4
cz 25 lip, 18:45 knh 4
Flow
Adriaan Lokman / Holandia 2023 / 16’
Scena VR
19 – 27 lipca WDL VR 1
start co 30 minut
cz 25 lip, 23:00 klub
pn 22 lip, 16:15 knh 6
dyskusja po seansie
cz 25 lip, 13:00 knh 5
także online
Gdzie idą słonie
Where Elephants Go
Cătălin Rotaru, Gabi Virginia Șarga / Rumunia 2024 / 111’
Smart 7
wt 23 lip, 13:00 knh 2
pt 26 lip, 16:00 knh 2
Spotkanie z twórcami
nd 28 lip, 13:00 knh 2
Spotkanie z twórcami
18 lip, 12:00 – 4 sie
pn 22 lip, 10:15 knh 6
śr 24 lip, 19:15 knh 6
sb 27 lip, 16:15 knh 6
śr 24 lip, 18:45 knh 4
dyskusja po seansie
także online
Gondola
Veit Helmer / Niemcy, Gruzja 2023 / 81’
Fale
sb 20 lip, 12:45 dcf lw
pt 26 lip, 18:45 dcf lw
Spotkanie z twórcami
sb 27 lip, 12:45 dcf lw
Spotkanie z twórcami
18 lip, 12:00 – 4 sie
Goonies
The Goonies
Richard Donner / USA 1985 / 110’
Classics & Chill by Samsung AI
pt 19 lip, 19:00 dcf
nd 21 lip, 13:00 dcf
wt 23 lip, 19:00 dcf
pt 26 lip, 19:00 dcf
Grand Tour
Miguel Gomes / Portugalia, Włochy, Francja 2024 / 129’
Pokazy Galowe
cz 18 lip, 20:30 knh 5
pn 22 lip, 15:30 knh 1
Spotkanie z twórcami
wt 23 lip, 12:45 knh 1
Spotkanie z twórcami
sb 27 lip, 10:15 knh 9
także online
Grandmamauntsistercat
Zuza Banasińska / Polska, Holandia 2024 / 23’
Pokazywany w Shortlista zestaw 1 razem z:
Taniec w narożniku / 13’
Moja siostra / 29’
Mandala / 25’
Shortlista
sb 20 lip, 12:45 knh 5
Spotkanie z twórcami
nd 21 lip, 10:00 knh 5
cz 25 lip, 10:00 dcf la
18 lip, 12:00 – 4 sie
także online
Greice
Leonardo Mouramateus / Brazylia, Portugalia 2024 / 108’
Smart 7
pt 19 lip, 10:15 knh 3
cz 25 lip, 19:00 knh 5
Spotkanie z twórcami
pt 26 lip, 13:00 knh 2
Spotkanie z twórcami
18 lip, 12:00 – 4 sie
pt 19 lip, 22:00 dcf
pn 22 lip, 19:00 dcf
śr 24 lip, 13:00 dcf
pt 26 lip, 22:00 dcf
I Saw the TV Glow
Jane Schoenbrun / USA 2024 / 100’
Odkrycia
sb 20 lip, 13:15 knh 9
wt 23 lip, 19:15 knh 9
sb 27 lip, 16:15 knh 9
Imperium
The Empire / L’empire
Bruno Dumont / Francja, Włochy, Niemcy, Belgia, Portugalia 2024 / 110’
Nocne Szaleństwo
pt 19 lip, 22:00 dcf la
pn 22 lip, 19:00 dcf la
sb 27 lip, 22:00 dcf la
sb 20 lip, 22:00 knh 2
pt 26 lip, 19:15 knh 2
Spotkanie z twórcami
pt 19 lip, 22:00 knh 2
cz 25 lip, 19:00 knh 2
Spotkanie z twórcami
Ivo
Eva Trobisch / Niemcy 2024 / 104’
Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty
śr 24 lip, 19:30 knh 7
cz 25 lip, 12:45 knh 7
sb 27 lip, 09:45 knh 7
Ja, kapitan
Me Captain / Io capitano
Matteo Garrone / Włochy, Belgia 2023 / 121’
Pokazy Galowe
nd 21 lip, 09:45 knh 1
śr 24 lip, 12:45 knh 1
pt 26 lip, 12:45 knh 1
także online
wt 23 lip, 16:00 knh 5
Spotkanie z twórcami
śr 24 lip, 10:00 knh 5
nd 28 lip, 10:00 dcf la
18 lip, 12:00 – 4 sie
Jak zostałam perliczką
On Becoming a Guinea Fowl
Rungano Nyoni / Wielka Brytania, Zambia, Irlandia 2024 / 95’
Pokazy Galowe
cz 18 lip, 18:00 knh 7
cz 18 lip, 20:15 knh 3
sb 20 lip, 15:45 knh 1
cz 25 lip, 09:45 knh 1
nd 28 lip, 09:45 knh 1
Język obcy
Foreign Language / Langue étrangère
Claire Burger / Francja, Niemcy, Belgia 2024 / 105’
Fale
sb 20 lip, 10:15 dcf w
śr 24 lip, 22:15 dcf w
nd 28 lip, 19:15 dcf w
także online
nd 21 lip, 10:00 dcf la
pt 26 lip, 19:00 dcf la
18 lip, 12:00 – 4 sie
Jutro o świcie
When the Light Breaks / Ljósbrot
Rúnar Rúnarsson / Islandia, Holandia, Chorwacja, Francja 2024 / 82’
Oslo / Reykjavik
pt 19 lip, 10:15 knh 9
śr 24 lip, 16:15 knh 9
cz 25 lip, 10:15 knh 9
także online
pn 22 lip, 16:00 knh 5
Spotkanie z twórcami
wt 23 lip, 10:00 knh 5
sb 27 lip, 16:00 dcf la
18 lip, 12:00 – 4 sie
także online
Kadencje dla ogrodu
The Garden Cadences
Dane Komljen / Niemcy 2024 / 61’
Fale
pt 19 lip, 19:15 knh 6
wt 23 lip, 21:45 knh 4
pt 26 lip, 10:15 knh 3
18 lip, 12:00 – 4 sie
Kalak
Isabella Eklöf / Dania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Grenlandia, Holandia 2023 / 125’
Fale
sb 20 lip, 16:00 knh 8
nd 21 lip, 09:45 knh 8
nd 28 lip, 19:15 knh 9
Kąpiel diabła
The Devil’s Bath / Des Teufels Bad
Veronika Franz, Severin Fiala / Austria, Niemcy 2024 / 121’
Trzecie Oko: Inne potwory
pt 19 lip, 12:30 knh 8
nd 21 lip, 12:45 knh 8
Spotkanie z twórcami
dyskusja po seansie
sb 27 lip, 16:00 knh 8
także online
Kemping nad jeziorem
Lakeside Camping / Camping du Lac
Éléonore Saintagnan / Belgia, Francja 2023 / 69’
Front Wizualny
nd 21 lip, 22:15 knh 3
wt 23 lip, 10:15 knh 3
pt 26 lip, 22:15 knh 3
18 lip, 12:00 – 4 sie
1 2 3 4
 
Masz karnet / akredytację. Przejdź do systemu rezerwacji