English
zaloguj / zarejestruj
Indeks Cykle

wszystkie tytuły

Afryka
Africa
Oren Gerner / Izrael 2019 / 81’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
Ága
Milko Lazarow / Bułgaria, Niemcy, Francja 2018 / 96’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
Aida
Quo vadis, Aida?
Jasmila Žbanić / Bośnia i Hercegowina, Austria, Rumunia, Holandia, Niemcy, Polska, Francja, Norwegia, Turcja 2020 / 104’
Pokazy Galowe
sb 07 lis, 18:00 – 22:00
wt 10 lis, 19:00 – 23:00
sb 14 lis, 19:00 – 23:00
Angelo
Markus Schleinzer / Austria, Luksemburg 2018 / 110’
Sezon
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Aragane
Kaori Oda / Bośnia i Hercegowina, Japonia 2015 / 67’
Pokazywany w Kaori Oda: dyptyk razem z:
W stronę czułości / Toward a Common Tenderness / 63’
Lost Lost Lost
5 lis, 08:30 – 15 lis
Atlantyda
Atlantis
Valentyn Vasyanovych / Ukraina 2019 / 105’
Ale kino+
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Bartek Wasik plays Jóhann Jóhannsson (piano solo)
Bartek Wąsik / Jóhann Jóhannsson / / 18’
Scena muzyczna
5 lis, 08:30 – 17 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Bergman – rok z życia
Bergman: A Year in Life
Jane Magnusson / Szwecja, Norwegia 2018 / 117’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
Berlin Alexanderplatz
Burhan Qurbani / Niemcy, Holandia, Francja, Kanada 2020 / 183’
Pokazy Galowe
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Biało na białym
White on White / Blanco en blanco
Théo Court / Chile, Francja, Niemcy, Hiszpania 2019 / 100’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
Biały, biały dzień
A White, White Day / Hvítur, Hvítur Dagur
Hlynur Pálmason / Islandia, Dania 2019 / 108’
Sezon
5 lis, 08:30 – 15 lis
Biały Bóg
White God / Fehér isten
Kornél Mundruczó / Węgry, Niemcy, Szwecja 2014 / 120’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Cmentarz wspaniałości
Cemetery of Splendour / Rak ti Khon Kaen
Apichatpong Weerasethakul / Tajlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Malezja, Korea Południowa, Meksyk, USA, Norwegia 2015 / 120’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
ColOZio
Artemio Narro / Meksyk 2020 / 90’
Nocne Szaleństwo
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Crestone
Marnie Ellen Hertzler / USA 2020 / 73’
American Film Festival: American Docs
5 lis, 08:30 – 15 lis
Cykl
Cycle
Julia Benedyktowicz / Polska 2020 / 5’29’’
Pokazywany w Shortlista zestaw 5 razem z:
Splot / 18’
Coś PIĘKNEGO od Matki Teresy / 11’
Julia nad morzem / 17’
Ostatnia wieczerza / 13’
Krzyż na drogę / 29’
Shortlista
5 lis, 08:30 – 15 lis
Czarny niedźwiedź
Black Bear
Lawrence Michael Levine / USA 2020 / 105’
American Film Festival: Highlights
5 lis, 08:30 – 15 lis
Czarodziejska góra
The Magic Mountain
Eitan Efrat, Daniel Mann / Belgia 2020 / 68’
Front Wizualny
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Daleko od Reykjavíku
The County / Héraðið
Grímur Hákonarson / Islandia, Dania, Niemcy, Francja 2019 / 88’
Oslo / Reykjavik 3
nd 08 lis, 18:00 – 22:00
śr 11 lis, 18:00 – 22:00
DAU. Natasza
DAU. Natasha
Ilya Khrzhanovskiy, Jekaterina Oertel / Niemcy, Ukraina, Wielka Brytania, Rosja 2020 / 138’
Mistrzowie
5 lis, 08:30 – 15 lis
nd 15 lis, 20:00 – 20:05
Deerskin
Le daim
Quentin Dupieux / Francja 2019 / 76’
Sezon
5 lis, 08:30 – 15 lis
Deszcz
Rain
Piotr Milczarek / Polska 2019 / 5’
Pokazywany w Shortlista zestaw 2 razem z:
Noamia / 29’
Fan / 14’
Jaskinia Żółwi / 20’
Wejście w nowy wiek / 5’1’’
Moje serce / 30’
Shortlista
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Dni
Days / Rizi
Tsai Ming-liang / Tajwan, Francja 2020 / 126’
Mistrzowie
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Drodzy towarzysze!
Dear Comrades / Dorogie tovarishchi
Andrey Konchalovskiy / Rosja 2020 / 120’
Mistrzowie
5 lis, 08:30 – 15 lis
Dwudzieste stulecie
The 20th Century
Matthew Rankin / Kanada 2019 / 89’
Nocne Szaleństwo
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Dzika grusza
The Wild Pear Tree / Ahlat Ağacı
Nuri Bilge Ceylan / Turcja, Macedonia, Francja, Niemcy, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Szwecja 2018 / 188’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
Eden
Éden
Ágnes Kocsis / Węgry, Rumunia 2020 / 152’
Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty
5 lis, 08:30 – 15 lis
Ella Bella Bingo
Elleville Elfrid
Atle Solberg Blakseth, Frank Mosvold / Norwegia 2020 / 79’
Kino Dzieci
sb 07 lis, 10:00 – 14:00
nd 08 lis, 10:00 – 14:00
śr 11 lis, 10:00 – 14:00
sb 14 lis, 10:00 – 14:00
nd 15 lis, 10:00 – 14:45
Ema
Pablo Larraín / Chile 2019 / 107’
Sezon
6 lis, 08:30 – 15 lis
Erotica 2022 - rozmowa z twórczyniami
Erotica 2022
Jagoda Szelc, Olga Chajdas, Kasia Adamik, Anna Kazejak, Anna Jadowska / Polska 2020 / 95’
Rozmowy z twórcami
5 lis, 08:30 – 17 lis
Eyimofe. Tego pragnę
Eyimofe. This Is My Desire / Eyimofe
Arie Esiri, Chuko Esiri / Nigeria, USA 2020 / 116’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
Fan
Mateusz Winkiel, Kamil Iwanowicz / Polska 2020 / 14’
Pokazywany w Shortlista zestaw 2 razem z:
Noamia / 29’
Deszcz / 5’
Jaskinia Żółwi / 20’
Wejście w nowy wiek / 5’1’’
Moje serce / 30’
Shortlista
5 lis, 08:30 – 15 lis
Fanny Lye wybawiona
Fanny Lye Deliver'd
Thomas Clay / Wielka Brytania, Niemcy 2019 / 110’
Nocne Szaleństwo
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Fauna
Nicolás Pereda / Meksyk, Kanada 2020 / 70’
Mistrzowie
5 lis, 08:30 – 15 lis
Faust
Fausto
Andrea Bussmann / Meksyk, Kanada 2018 / 69’
Lost Lost Lost
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Filonek Bezogonek
Peter-No-Tail / Pelle Svanslös
Christian Ryltenius / Szwecja 2020 / 67’
Kino Dzieci
sb 07 lis, 10:00 – 14:00
nd 08 lis, 10:00 – 14:00
śr 11 lis, 10:00 – 14:00
sb 14 lis, 10:00 – 14:00
nd 15 lis, 10:00 – 14:45
tylko w kinie
Fisheye
Michał Szcześniak / Polska 2020 / 97’
Odkrycia
nd 08 lis, 18:00KNH
5 lis, 08:30 – 15 lis
Freeland
Mario Furloni, Kate McLean / USA 2020 / 79’
American Film Festival: Spectrum
5 lis, 08:30 – 15 lis
Fritzi – przyjaźń bez granic
Fritzi: A Revolutionary Tale / Fritzi: Eine Wendewundergeschichte
Matthias Bruhn, Ralf Kukula / Niemcy, Luksemburg, Belgia, Czechy 2019 / 86’
Kino Dzieci
sb 07 lis, 10:00 – 14:00
nd 08 lis, 10:00 – 14:00
śr 11 lis, 10:00 – 14:00
sb 14 lis, 10:00 – 14:00
nd 15 lis, 10:00 – 14:45
Funny Face
Tim Sutton / USA 2020 / 93’
American Film Festival: Highlights
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Girl
Lukas Dhont / Belgia, Holandia 2018 / 105’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
tylko w kinie
nd 15 lis, 17:00KNH
5 lis, 08:30 – 15 lis
Goltzius and the Pelican Company
Peter Greenaway / Wielka Brytania, Holandia, Francja, Chorwacja 2012 / 128’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
Gunda
Victor Kossakovsky / Norwegia, USA 2020 / 93’
Oslo / Reykjavik 3
pt 06 lis, 19:00 – 23:00
sb 14 lis, 18:00 – 22:00
Hakob Hovnatanyan
Sergei Parajanov / Związek Radziecki 1967 / 48’
Pokazywany w Tryptyk Paradżanowa razem z:
Kijowskie freski / Kivski Freski / 15’
Arabeski na temat Pirosmaniego / Arabeskebi Pirosmanis temaze / 21’
Mistrzowie
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Holy Motors
Léos Carax / Francja, Niemcy 2012 / 115’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
Hopper/Welles
Orson Welles / USA 2020 / 131’
American Film Festival: Special Docs
5 lis, 08:30 – 15 lis
Hura, wciąż żyjemy!
Hurrah, We Are Still Alive!
Agnieszka Polska / Polska 2020 / 85’
Front Wizualny
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
In a Silent Way
Collin Levin / USA 2020 / 94’
American Film Festival: Spectrum
5 lis, 08:30 – 15 lis
Intruz
The Intruder / El prófugo
Natalia Meta / Argentyna, Meksyk 2020 / 94’
Nocne Szaleństwo
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Jak woda
Be Water
Bao Nguyen / USA, Wielka Brytania 2020 / 96’
American Film Festival: Special Docs
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Jaskinia Żółwi
The Turtle Cave
Klaudia Folga / Polska 2019 / 20’
Pokazywany w Shortlista zestaw 2 razem z:
Noamia / 29’
Deszcz / 5’
Fan / 14’
Wejście w nowy wiek / 5’1’’
Moje serce / 30’
Shortlista
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Kala azar
Janis Rafa / Holandia, Grecja 2020 / 91’
Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Komar
Mosquito State
Filip Jan Rymsza / Polska 2020 / 100’
Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty
5 lis, 08:30 – 15 lis
Krabi, 2562
Ben Rivers, Anocha Suwichakornpong / Wielka Brytania, Tajlandia 2019 / 92’
Front Wizualny
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Lato 1993
Summer 1993 / Estiu 1993
Carla Simón / Hiszpania 2017 / 98’
Z archiwum Nowych Horyzontów
5 lis, 08:30 – 15 lis
Lato '85
Summer '85 / Été 85
François Ozon / Francja, Belgia 2020 / 100’
Mistrzowie
5 lis, 08:30 – 15 lis
Liberté
Freedom
Albert Serra / Francja, Portugalia, Hiszpania 2019 / 132’
Sezon
5 lis, 08:30 – 15 lis
tylko w kinie
Ludzki głos
The Human Voice
Pedro Almodóvar / Hiszpania 2020 / 30’
Pokazy Galowe
cz 05 lis, 22:00KNH
pt 06 lis, 20:00KNH
pt 06 lis, 21:30KNH
Luty
February / Février
Kamen Kalev / Bułgaria, Francja 2020 / 124’
Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty
5 lis, 08:30 – 15 lis
Make Up
Claire Oakley / Wielka Brytania 2019 / 85’
Trzecie Oko
5 lis, 08:30 – 15 lis
Malarka i złodziej
The Painter and the Thief
Benjamin Ree / Norwegia 2020 / 102’
Oslo / Reykjavik 3
5 lis, 08:30 – 15 lis
Malmkrog
Cristi Puiu / Rumunia, Serbia, Szwajcaria, Szwecja, Bośnia i Hercegowina, Macedonia 2020 / 200’
Mistrzowie
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
Mariam
Sharipa Urazbayeva / Kazachstan, Niemcy 2019 / 75’
Odkrycia
5 lis, 08:30 – 15 lis
Materna
David Gutnik / USA 2020 / 105’
American Film Festival: Spectrum
5 lis, 08:30 – 15 lis
5 lis, 08:30 – 15 lis
1 2 3
 
Masz karnet / akredytację. Przejdź do systemu rezerwacji