English

Franek Warzywa + Młody Budda + Nowe Horyzonty = WNM. Koncert i karaoke

29/05/24
„Rodzaje życzliwości” Yorgosa Lanthimosa filmem otwarcia festiwalu Nabór do wolontariatu jeszcze tylko do niedzieli. Wyślij zgłoszenie!

Pora na ważne ogłoszenie: wyjątkowymi gośćmi muzycznymi Nowych Horyzontów (a mówiąc precyzyjniej: Waszymi gośćmi, drogie Osoby Wolontariackie) będą w tym roku Franek Warzywa i Młody Budda, autorzy smacznych i pożywnych treści audio oraz wideo. Razem zagrają koncert specjalnie dla Was oraz poprowadzą karaoke w Klubie festiwalowym w Arsenale. 

Jeśli jeszcze nie wysłaliście zgłoszenia na wolontariat, to teraz jest najlepszy moment, żeby to nadrobić. Palec pod budkę, bo 2 czerwca stragan na zgłoszenia się zamyka.

Wyślij zgłoszenie

Czytaj więcej o wolontariacie

Franek Warzywa i Młody Budda: smacznie, zdrowo, koncertowo

Jedzenie warzyw, chodzenie do szkoły, życie pozaziemskie i zdrowy styl życia. Franek Warzywa śpiewa, Młody Budda robi muzykę. Razem tworzą duet, który nie zamyka się w obrębie jednego gatunku. Hyperpop, jazz, post-punk czy techno – każdy znajdzie coś dla siebie, pod warunkiem, że jest entuzjastą dobrej i zdrowej zabawy, bo tej nigdy nie brakuje. Ich debiutancka EP-ka „Wykopki” została doceniona przez krytyków w Polsce i za granicą, a sama piosenka „Święto Ziemniaka” stała się viralowym hitem, który wywołał dyskusję o potencjalnym udziale Franka i Młodego Buddy w konkursie Eurowizji. Duet niedawno zagrał na wyprzedanym co do miejsca koncercie w warszawskiej Hydrozagadce. W tym roku zagrali już także w Holandii, Portugalii czy Estonii.

W jeden z lipcowych wieczorów Franek Warzywa i Młody Budda przejmą scenę w Klubie festiwalowym w Arsenale (ul. Cieszyńskiego 9) i zagrają koncert specjalnie dla ekipy wolontariatu Nowych Horyzontów. Później mikrofon przejmiecie również Wy – udowadniając, że na pewno macie anioła głos oraz że karaoke to nieśmiertelny rodzaj rozrywki. Wstęp na wydarzenie (jak i do samego Arsenału) jest wolny – wystarczy przed wejściem okazać karnet, akredytację lub bilet z festiwalowego seansu z danego dnia. Można też przekazać obsłudze tajne hasło Pora na kalafiora, ale to tylko opcjonalnie, na piątkę z plusem.

Czytaj więcej o Klubie festiwalowym w Arsenale

 

Na 24. MFF mBank Nowe Horyzonty we Wrocławiu zapraszamy w dniach 18-28 lipca, a o tydzień dłużej, do 4 sierpnia, festiwal będzie można zaprosić również do swoich domów za sprawą seansów online. Pełny program ogłosimy 2 lipca, dwa dni później, 4 lipca, rozpocznie się sprzedaż biletów na seanse. Do 18 czerwca trwa sprzedaż karnetów oraz akredytacji dziennikarskich i branżowych.


czytaj także
Polecamy Lekkie pióra. Teksty wyróżnione w Konkursie im. Krzysztofa Mętraka 27/05/24
Branża Ostatni dzień naboru na Polish Days! Zgłoś swój film 27/05/24
Program Cannes: Miguel Gomes z nagrodą dla najlepszego reżysera 25/05/24
Nowe Horyzonty VOD W pułapce własnej głowy. „Czasem myślę o umieraniu” na NH VOD 25/05/24

Newsletter

OK