English

Ostatni dzień naboru na Polish Days! Zgłoś swój film

27/05/24
fot. Michał Mroczkowski
Cannes: Miguel Gomes z nagrodą dla najlepszego reżysera Lekkie pióra. Teksty wyróżnione w Konkursie im. Krzysztofa Mętraka

To już ostatni moment, by zgłosić swój projekt do jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych poświęconych polskiemu kinu. Jeszcze dziś do końca dnia trwa nabór na filmy gotowe i w fazie produkcji (works in progress), które zaprezentujemy podczas Polish Days.

Współorganizowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej Polish Days to wydarzenie skierowane do przedstawicielek i przedstawicieli branży filmowej, którego celem jest promocja polskiej kinematografii za granicą. W ramach projektu przedstawiciele branży filmowej z całego świata na zamkniętych pokazach poznają najnowsze kino polskie na każdym etapie produkcji: oglądają gotowe filmy i fragmenty filmów w fazie postprodukcji oraz uczestniczą w prezentacjach projektów w developmencie. To znakomita możliwość dla producentów i twórców polskich filmów na promocję ich projektów, zaplanowanie strategii festiwalowej czy znalezienie zagranicznych partnerów (agentów sprzedaży, koproducentów, dystrybutorów). Co roku w wydarzeniu uczestniczy ok. 200 gości. Nadchodząca edycja odbędzie się we Wrocławiu w dniach 21-23 lipca 2024 r.

Zachęcamy do zgłaszania nowych polskich filmów i tzw. works in progress (fragmentów filmów będących w produkcji), które zostaną zaprezentowane podczas zamkniętych pokazów.

Wyślij zgłoszenie

Pytania prosimy kierować na adres: weronika.czolnowska@nowehoryzonty.pl


czytaj także
Program „Rodzaje życzliwości” Yorgosa Lanthimosa filmem otwarcia festiwalu 28/05/24
Wydarzenie Franek Warzywa + Młody Budda + Nowe Horyzonty = WNM. Koncert i karaoke 29/05/24
Nowe Horyzonty VOD W pułapce własnej głowy. „Czasem myślę o umieraniu” na NH VOD 25/05/24
Nowe Horyzonty VOD Siła sióstr. „Cztery córki” na Nowych Horyzontach VOD 24/05/24

Newsletter

OK