English

Kobiety na pierwszym planie. Zobacz wyjątkowe filmy na Nowe Horyzonty VOD

1/03/21
Ema, reż. Pablo Larraín
Wystartowaliśmy! Zobacz filmy na platformie Nowe Horyzonty VOD Nowe Horyzonty (nie)miłości. Zobacz mistrzowskie filmy na NH VOD

Myślą, czują, decydują – o swoim życiu, ciele, pracy czy miłości. Przekraczają i ustanawiają nowe granice, udowadniają, że solidarność jest ich największą bronią.

Oto niezwykłe bohaterki, które królują w sekcji Portrety kobiet w ogniu na platformie Nowe Horyzonty VOD. Dziś szczególnie polecamy blisko 20 wyjątkowych filmów z kobietą na pierwszym planie. Wszystkie tytuły można obejrzeć online już dziś!

Ema, główna bohaterka filmu Pabla Larraína, roznieca ogień wszędzie tam, gdzie się pojawia. Taniec to dla niej całe życie – dla swojej pasji jest gotowa poświęcić dosłownie wszystko. Po podjęciu kontrowersyjnej decyzji, przez którą upada jej dawny świat, na zgliszczach starego porządku Ema buduje zupełnie nowy – gdzie każdy sam tworzy choreografię własnego życia.

Ema online

Portret kobiety w ogniu to subtelna love story, płomienny manifest równości i pochwała kobiecego spojrzenia. Nagrodzony w Cannes za scenariusz film Céline Sciammy ubiera w XVIII-wieczny kostium jak najbardziej współczesne pragnienia i uczucia.

Portret kobiety w ogniu online

Nimfomanka, czyli kino zmysłowe, perwersyjne, podniecające, śmieszne, liryczne, wybuchowe, bluźniercze, niebezpieczne, czułe, uwodzicielskie i kontrowersyjne. Film w reżyserii Larsa von Triera to przede wszystkim otwarta rozmowa o ciele i pożądaniu, unikająca moralnych osądów.

Nimfomanka online

Życie Adeli wzbudziło zachwyt już na festiwalu w Cannes, gdzie odbyła się światowa premiera tego filmu. Jury przyznało mu Złotą Palmę, w uzasadnieniu pisząc: absolutnemu arcydziełu filmowemu – śmiałej i pełnej pasji opowieści o miłości.

Życie Adeli online

Mustang, czyli pięć nieokiełznanych dziewczyn, pięć żywiołów i jedno silne pragnienie – wolności. Jednak w świecie, w którym ciągle pokutuje przeświadczenie, że kobieta powinna „znać swoje miejsce”, bohaterki będą musiały zaryzykować wszystko, aby żyć po swojemu.

Mustang online

Amy to nagrodzona Oscarem historia wielkiej gwiazdy – błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o Amy Winehouse – inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano.

Amy online

Oferta ponad 200 filmów na Nowe Horyzonty VOD


czytaj także
Dystrybucja Humor na Nowych Horyzontach? Tak, to możliwe. Zobacz filmy online na NH VOD 4/03/21
Dystrybucja "Słudzy" od 5 marca w kinach! Gdzie oglądać film Ostrochovský'ego 5/03/21
Dystrybucja Jakie hity zobaczymy w dniu premiery Nowych Horyzontów VOD? 24/02/21
Dystrybucja Filmy dobrze wybrane. Premiera platformy Nowe Horyzonty VOD 22/02/21

Newsletter

OK