English

Wystartowaliśmy! Zobacz filmy na platformie Nowe Horyzonty VOD

26/02/21
Matthias i Maxime, reż. Xavier Dolan
Jakie hity zobaczymy w dniu premiery Nowych Horyzontów VOD? Kobiety na pierwszym planie. Zobacz wyjątkowe filmy na Nowe Horyzonty VOD

Rozsiądź się wygodnie, wybierz filmy i zacznij weekend z Nowymi Horyzontami VOD.

Już teraz oferujemy ponad 200 różnych tytułów, w tym kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych propozycji dla młodego widza. Wszystkie filmy zostały pogrupowane w kilku sekcjach tematycznych (m.in. „Portrety kobiet w ogniu”, „Mistrzynie, mistrzowie” czy „Niehollywoodzkie Oscary”). Na dobry początek polecamy najświeższe tytuły z sekcji „Nowości” – m.in. Metamorfozę ptaków Catariny Vasconcelos – laureata ostatniej edycji Festiwalu Nowe Horyzonty, Dau. Natasza Ilyi Khrzhanovskiego i Jekateriny Oertel, Nasz czas Carlosa Reygadasa czy Matthias i Maxime Xaviera Dolana.

Dziś o godz. 18:30 zapraszamy także na transmisję live spotkania z zespołem Stowarzyszenia Nowe Horyzonty (na facebookowych profilach Nowych Horyzontów i Kina Dzieci), podczas którego opowiemy o ofercie i mechanizmie funkcjonowania NH VOD.

Filmy dobrze wybrane

Tytuły dostępne w ofercie NH VOD zostały wybrane przez doświadczone kuratorki i kuratorów, którzy od lat przygotowują program wydarzeń Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, selekcjonując filmy z najważniejszych festiwali na świecie. Także tytuły sygnowane przez Kino Dzieci to selekcja najlepszych filmów dla młodego widza, które były prezentowane i nagradzane na światowych festiwalach, m.in. na Berlinale czy Cinekid.

Jak korzystać z platformy?

Wystarczy wejść na stronę nowehoryzonty.pl/vod, wybrać film, założyć darmowe konto (lub zalogować się na istniejące w serwisie nowehoryzonty.pl) i wykupić dostęp. Koszt pojedynczego dostępu zaczyna się od 7,90 zł; za tytuły pokazywane premierowo wystarczy zapłacić 9,90 zł; filmy dostępne ekskluzywnie na NH VOD kosztują 12,90 zł. Zakupiony film można zacząć oglądać w dowolnym momencie (seans trzeba dokończyć w ciągu 48 godzin od momentu kliknięcia w przycisk „Oglądaj”). Zakup pojedynczego dostępu jest możliwy bezpośrednio na stronie każdego z filmów.

Promocyjne zestawy

Dobre kino lubi towarzystwo. Na start platformy przygotowaliśmy specjalną ofertę: 49 zł za zestaw 15 filmów lub 89 zł za zestaw 30 filmów. Kupując zestaw można wybierać filmy spośród 216 tytułów objętych promocją. Po jej wygaśnięciu zostanie wprowadzona stała promocja umożliwiająca zakup 5 filmów z całego katalogu w cenie 40 zł. Wszystkie tytuły objęte promocją będą specjalnie oznaczone na platformie NH VOD.

Przyszłość

Oferta NH VOD będzie się stale powiększać. Nowe tytuły pojawią się w katalogu już 12 marca. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Zobacz filmy na Nowe Horyzonty VOD


czytaj także
Dystrybucja Filmy dobrze wybrane. Premiera platformy Nowe Horyzonty VOD 22/02/21
Dystrybucja Nowe Horyzonty (nie)miłości. Zobacz mistrzowskie filmy na NH VOD 3/03/21
Dystrybucja Humor na Nowych Horyzontach? Tak, to możliwe. Zobacz filmy online na NH VOD 4/03/21
Dystrybucja "Słudzy" od 5 marca w kinach! Gdzie oglądać film Ostrochovský'ego 5/03/21

Newsletter

OK