English

Nowe Horyzonty (nie)miłości. Zobacz mistrzowskie filmy na NH VOD

3/03/21
Love, reż. Gaspar Noé
Kobiety na pierwszym planie. Zobacz wyjątkowe filmy na Nowe Horyzonty VOD Humor na Nowych Horyzontach? Tak, to możliwe. Zobacz filmy online na NH VOD

Na przekór stereotypom, ciasnym gorsetom społecznych norm, ale też pełna poświęcenia i czułości: oto miłość, którą odnajdziecie w filmach prezentowanych na platformie Nowe Horyzonty VOD.

Dziś zachęcamy do obejrzenia wyjątkowych tytułów z sekcji Miłość i nie-miłość. Większość dostępów można wykupić już za 7,90 zł lub jeszcze taniej – w promocyjnym pakiecie.

Love, reż. Gaspar Noé: śmiały, świeży i wizualnie przełomowy sposób prezentacji fizycznej strony miłości. W Love znalazły się najodważniejsze w historii kina sceny erotyczne.

Love online

Miłość, reż. Michael Haneke: nagrodzony Złotą Palmą w Cannes, Złotym Globem i Oscarem film austriackiego mistrza to jedno z największych arcydzieł współczesnego kina. Historia o sile miłości, czułości i poświęceniu.

Miłość online

Jak ojciec i syn, reż. Hirokazu Kore-eda: jeden z najlepszych filmów o miłości rodzicielskiej i wzruszająca refleksja nad ojcostwem. Co czyni z nas dobrych rodziców? Jak – w czasach pośpiechu, nadmiernych wymagań i stresu – wychowywać dziecko, aby było szczęśliwe?

Jak ojciec i syn online

120 uderzeń serca, reż. Robin Campillo: pełen pasji i furii portret młodości, rasowe, rozdyskutowane kino polityczne i poruszająca love story. To także zbiorowy portret pokolenia, chyba ostatniego, które tak namiętnie wierzyło w możliwość zmiany i w to, że politykę trzeba uprawiać na ulicach.

120 uderzeń serca online

Paterson, reż. Jim Jarmusch: czyli miłość (w) codzienności. Paterson to najlepszy od lat film Jima Jarmuscha – reżyser stworzył tu pełną humoru opowieść o tym, że codzienne życie (mimo wszystko) bardziej jest poezją niż prozą, a szczęście można odnaleźć nawet w najdrobniejszych detalach.

Paterson online

Oferta ponad 200 filmów na Nowe Horyzonty VOD


czytaj także
Dystrybucja "Słudzy" od 5 marca w kinach! Gdzie oglądać film Ostrochovský'ego 5/03/21
Dystrybucja Wystartowaliśmy! Zobacz filmy na platformie Nowe Horyzonty VOD 26/02/21
Dystrybucja Nowości na Nowe Horyzonty VOD, m.in. "Babyteeth" i "Vitalina Varela" 9/03/21
Program Karnety już w sprzedaży! Złoty Niedźwiedź Berlinale w programie 10/03/21

Newsletter

OK