English

Humor na Nowych Horyzontach? Tak, to możliwe. Zobacz filmy online na NH VOD

4/03/21
Tajemnice Silver Lake, reż. David Robert Mitchell
Nowe Horyzonty (nie)miłości. Zobacz mistrzowskie filmy na NH VOD "Słudzy" od 5 marca w kinach! Gdzie oglądać film Ostrochovský'ego

Pełna gagów i absurdalnego humoru komedia utrzymana w stylu Amelii, cudownie zagmatwany i szalony kryminał oraz randka Jima Jarmuscha z Iggym Popem: to kilka propozycji dostępnych na platformie Nowe Horyzonty VOD, które zdecydowanie poprawią humor i umilą nadchodzący weekend.

Dziś polecamy zestaw filmów, którym z pewnością pobłogosławiłaby zespół Monty Pythona.

Większość dostępów można wykupić już za 7,90 zł lub jeszcze taniej – w promocyjnym pakiecie.

Filmy – filmami; nic tak nie relaksuje, jak wypełnianie ankiety. Jak oceniasz funkcjonowanie platformy Nowe Horyzonty VOD? Co działa dobrze, a co możemy jeszcze usprawnić? Podziel się swoją opinią i pomóż nam ulepszyć serwis. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 5 minut.

Wypełnij ankietę

Zupełnie Nowy Testament, reż. Jaco Van Dormael: gdzie mieszka Pan Bóg? W Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Zupełnie Nowy Testament to znakomita komedia, przypominającą niepoprawną politycznie wersję Amelii.

Zupełnie Nowy Testament online

Tajemnice Silver Lake, reż. David Robert Mitchell: Kto zostawia tajemnicze znaki na ścianach domów? Jakie wskazówki zakodowane zostały na starych VHS-ach? Co kryje się między wersami tekstów największych popowych przebojów? Tajemnice Silver Lake topełna zaskakujących pomysłów i zwrotów akcji historia śledztwa, w którym poszlaki znajdują się w każdym popkulturowym artefakcie, a nic nie jest takie, jakie się nam zdaje.

Tajemnice Silver Lake online

Gimme Danger, reż. Jim Jarmusch:legendarny reżyser składa hołd legendarnej grupie – The Stooges i jej liderowi Iggy’emu Popowi. Przesiąknięty punkową energią Gimme Danger nie jest jednak fanowską laurką. Iggy Pop i muzycy z The Stooges zdradzają Jarmuschowi historie swoich wzlotów i upadków, blaski i cienie niebezpiecznego życia, a także wspominają największe prowokacje. Wszystko podane z dawką znakomitego humoru.

Gimme Danger online

Debiutanci, reż. Mike Mills: czyli perfekcyjne połączenie nieoczywistego, subtelnego humoru z melancholią i opowieścią o różnych obliczach miłości. Wiele napisano już o świetnych rolach Mélanie Laurent, Ewana McGregora i Christophera Plummera (nagrodzonego Oscarem za występ w Debiutantach), dlatego dziś szczególnie chwalimy film Mike’a Millsa za wyjątkową niebanalne poprowadzenie postaci psa Cosmo, który pełni tu rolę ironicznego komentatora rzeczywistości.


czytaj także
Dystrybucja Kobiety na pierwszym planie. Zobacz wyjątkowe filmy na Nowe Horyzonty VOD 1/03/21
Dystrybucja Nowości na Nowe Horyzonty VOD, m.in. "Babyteeth" i "Vitalina Varela" 9/03/21
Dystrybucja Wystartowaliśmy! Zobacz filmy na platformie Nowe Horyzonty VOD 26/02/21
Program Karnety już w sprzedaży! Złoty Niedźwiedź Berlinale w programie 10/03/21

Newsletter

OK