English

Pełnia doświadczeń w promocyjnej cenie. Zamów festiwalową kartę Visa

20/05/24
fot. Natalia Kabanow
Ręce do góry! „Powoli” Mariji Kavtaradze od dziś w kinach Pokolenie duchów. Focus na twórczość Mati Diop podczas Nowych Horyzontów

Za filmowe odkrycia, za kawę złapaną w biegu albo kolację ze znajomymi, podczas której omówicie festiwalowe doświadczenia: za każdą z tych rzeczy możecie zapłacić (stylowo i elegancko!) nowohoryzontową kartą Visa, przygotowaną we współpracy z mBankiem. 

Karta przybrała barwy inspirowane tegoroczną identyfikacją wizualną wydarzenia – będzie prezentować się pięknie w lipcu we Wrocławiu, a później przypominać dobre wspomnienia z festiwalu. Piękne są również bonusy, które się z nią wiążą: promocyjna cena biletów na filmy oraz zniżka w bistro Kina Nowe Horyzonty.

Zamów kartę

Co zyskam dzięki festiwalowej karcie Visa?

  • zniżkę na 10 biletów na filmy z tegorocznego programu Nowych Horyzontów: 18 zł zamiast 25 zł,
  • dowolną kawę w bistro Kina Nowe Horyzonty za jedyne 5 zł przez cały czas trwania festiwalu,
  • wydanie karty jest bezpłatne.

Jak korzystać ze zniżek?

Tanie oglądanie: każda osoba zakładająca kartę otrzyma od mBanku wiadomość mailową z indywidualnym kodem, który umożliwia zakup 10 biletów, każdy w cenie 18 zł (zamiast 25 zł). Jedna osoba na jeden seans może kupić maksymalnie 2 bilety ze zniżką (dla siebie i osoby towarzyszącej). Zniżka nalicza się w podsumowaniu transakcji, po wpisaniu kodu w specjalnym miejscu zaznaczonym na stronie. Bilety zniżkowe można kupić także w kasach stacjonarnych: od 17 lipca w Kinie Nowe Horyzonty, od 19 lipca w Dolnośląskim Centrum Filmowym i Wrocławskim Domu Literatury. Bilety są imienne.

Niezmiennie mocna, ale tańsza kawa: aby uzyskać zniżkę, należy okazać kartę podczas zakupu w kinowym bistro. Liczba kaw w promocyjnej cenie jest nielimitowana (ale przypominamy, że 3-4 kawy dziennie to dawka w granicach zdrowej normy. ;) Dodatki do kawy są płatne osobno).

Co z posiadaczami ubiegłorocznej karty?

Karta festiwalowa z 23. MFF mBank Nowe Horyzonty wciąż obowiązuje w kinowym bistro: dzięki niej również można kupić dowolną kawę za 5 zł. W przypadku zniżki na bilety: konieczna jest wymiana na nową kartę, jednak sam proces jest bezpłatny.

Karta festiwalowa – FAQ:

  • kartę można zamówić online, również przez aplikację mobilną,
  • w promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne, które w czasie trwania promocji: posiadają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku (eKonto osobiste, eKonto możliwości, mKonto Intensive, eKonto Multi, eKonto standard, eKonto standard plus, eKonto Mobilne, eKonto M, eKonto z darmowymi bankomatami, eKonto do usług) i/lub otworzą rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku (eKonto osobiste, eKonto możliwości, mKonto Intensive, eKonto do usług), dla których możliwe jest wydanie Karty z wizerunkiem festiwalowym (Visa Foto i Visa Me),
  • kartę mogą zamówić także osoby niepełnoletnie – do eKonta możliwości. To rachunek, z którego mogą korzystać m.in. osoby w wieku 13-17 lat.

Przeczytaj regulamin promocji


czytaj także
Nowe Horyzonty VOD Kino, które wprawia w zdumienie. Więcej emocji z mBankiem na NH VOD 22/05/24
Podkast Sposób na bycie w świecie. O krytyce filmowej rozmawiamy z Alicją Nowacką 23/05/24
Program „Grand Tour”, „Julie Keeps Quiet” i „Wrócicie do siebie” w programie NH 23/05/24
Nowe Horyzonty VOD Na pięści. „Bracia ze stali” na NH VOD 17/05/24

Newsletter

OK