English

Perły przed wieprze, czyli festiwalowa selekcja Janiny i Wojtka Bąków!

10/07/23
fot. Wojciech Chrubasik
Znamy program tegorocznej edycji mBank Nowe Horyzonty System rezerwacji już działa. Przepraszamy za problem!

Niestety, nie znajdziecie tu kontemplacyjnego filmu o kamieniu oraz radykalnie oszczędnego portretu meksykańskiego rolnictwa (odpadły na wczesnym etapie wyboru), ale nie zmienia to faktu, że ta selekcja jest wspaniała. Z wielką przyjemnością i dumą chwalimy się dziś wyjątkową współpracą z Janiną Bąk, królową internetu i statystyki, znaną w sieci jako Janina Daily, oraz Wojtkiem Bąkiem, który, mamy nadzieję, lada moment internet podbije. Oboje są kinofilami i od lat uczestniczą w Nowych Horyzontach, a w tym roku wybrali dla Was swoją selekcję filmów, którym przyznali prywatny znak jakości.

W selekcji Janiny i Wojtka znalazło się 10 tytułów – bilety na wszystkie z nich są już dostępne w sprzedaży:

Wybrane filmy oznaczone są na naszej stronie specjalnym znakiem jakości (zgadza się, to logotyp z foką oraz kiełbaską), a autorskie kryteria wyboru (w tym wyjaśnienie nazwy selekcji) znajdziecie we wpisie na blogu Janina Daily. Podczas Nowych Horyzontów obserwujcie zaś kanały tych pięknych ludzi, bo będą festiwalować po całości!

 

Na część stacjonarną 23. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego mBank Nowe Horyzonty zapraszamy od 20 do 30 lipca, zaś do 6 sierpnia festiwal możecie także zaprosić do swoich domów – za sprawą edycji online.

Do 19 lipca, do godz. 12:00, zakup biletów jest możliwy tylko poprzez stronę nowehoryzonty.pl, stacjonarne kasy festiwalowe zostaną otwarte 19 lipca w Kinie Nowe Horyzonty (będą w tym dniu czynne w godzinach 12:00-20:00; od 20 do 30 lipca w godzinach od 9:00 do rozpoczęcia ostatniego seansu), a 21 lipca w Dolnośląskim Centrum Filmowym (kasy czynne od godz. 9:00 do rozpoczęcia ostatniego seansu).

Sprawdź cennik

Przeczytaj przewodnik po zakupie biletów


czytaj także
Program Rejs po Odrze i pokaz na statku 11/07/23
Top 10 Paradoksy należy kochać, czyli „złota dziesiątka” Piotra Czerkawskiego 11/07/23
Branża Znamy tytuły Polish Days 2023 11/07/23
Program Jedz, pij, oglądaj. Kolacja inspirowana filmem „Bulion i inne namiętności” 12/07/23

Newsletter

OK