English

Czwartkowe i piątkowe festiwalowe pokazy w kinach bez zmian

4/11/20
Nigdy, rzadko, czasami, zawsze, reż. Eliza Hittman
Moda kocha kino. Wrocław Fashion Outlet ubiera Nowe Horyzonty 20. Nowe Horyzonty i 11. American Film Festival: zaczynamy!

Zgodnie z nowym rozporządzeniem polskiego rządu, od najbliższej soboty wszystkie kina będą zamknięte co najmniej do 29 listopada.

W związku z tym wszelkie stacjonarne pokazy festiwalowe, zaplanowane na sobotę i kolejne dni, zostają odwołane. Na szczęście, zdążymy spotkać się w kinach – w bezpiecznych i komfortowych warunkach – jeszcze w czwartek i piątek. Już jutro zapraszamy na wyjątkowe seanse do Kina Nowe Horyzonty, Dolnośląskiego Centrum Filmowego i Kina Muranów. W programie: Zabij to i wyjedź z tego miasta Mariusza Wilczyńskiego, Świat, który nadejdzie Mony Fastvold, Ludzki głos Pedra Almodóvara, Nigdy, rzadko, czasami, zawsze Elizy Hittman oraz Gunda Victora Kossakovsky’ego.

Polecamy także festiwalową wystawę Biuro Wysp Znalezionych we wrocławskiej galerii Studio BWA; wystawę będzie można oglądać od godz. 18:00 do 24:00 w najbliższy piątek, 6 listopada. Wstęp wolny! Informacje na temat pozostałych wystaw przekażemy wkrótce.

Niezmiennie zapraszamy na festiwal online, który rozpocznie się jutro o godz. 8:30 i potrwa do 15 listopada. Na platformie zintegrowanej ze stroną nowehoryzonty.pl będzie można zobaczyć ponad 170 różnych filmów!

Sprawdź program festiwalu

Wszystkie osoby, które zdążyły już zakupić bilety na pokazy stacjonarne zaplanowane od 7 listopada, prosimy o kontakt z poszczególnymi kinami (KNH, DCF oraz Kino Muranów przekażą wszystkie szczegóły odnośnie do dokonania zwrotów).


czytaj także
Program Festiwalowy piątek. Pokazy filmów, klub dyskusyjny i konkurs 6/11/20
Program "Nigdy, rzadko, czasami, zawsze" – pokazy w kinach i wywiad z Elizą Hittman 6/11/20
Program Festiwalowa sobota. Filmy, które najlepiej oglądać nie wstając z łóżka 7/11/20
Program Festiwalowa niedziela. Filmy z kinowych obrzeży w sekcji Lost Lost Lost 8/11/20

Newsletter

OK