English

Klimat, który zmienia człowieka. Dołącz do zespołu wolontariatu!

23/05/23
fot. Alina Metelytsia
„20 000 gatunków pszczół”, „Przejścia” oraz „Odwieczna córka” na festiwalu Najlepsze z najlepszych. Klasyka kina podczas 23. mBank Nowe Horyzonty

„Najbardziej zaskoczyło mnie, jak bardzo otwarci są wszyscy ludzie dookoła”, „będę pamiętać zapach kawy i piosenki Young Leosi” oraz „klimat, który dostaje się wchodząc do kina i wychodząc po kilku godzinach jako innych człowiek” – to kilka przykładowych wspomnień osób uczestniczących w wolontariacie w ramach ubiegłorocznych Nowych Horyzontów. Dołącz do naszego zespołu i zafunduj sobie piękne wspomnienia także w tym roku, podczas 23. edycji festiwalu (20-30 lipca).

Na zgłoszenia czekamy do 4 czerwca (do końca dnia).

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Na czym polega praca w ramach wolontariatu?

Osoby wolontariackie Nowych Horyzontów pomagają w przygotowaniu i realizacji wydarzeń festiwalowych – tak, aby uczestnicy i goście mogli łatwo uzyskać wszelkie niezbędne informacje oraz cieszyć się udziałem w dobrze zorganizowanym wydarzeniu.

Pomoc zespołu wolontariatu jest potrzebna przy obsłudze projekcji w kinie, organizacji widowni, przygotowaniu spotkań z zaproszonymi gośćmi, zaplanowaniu wywiadów i udzielaniu informacji w Centrum Festiwalowym. Praca zorganizowana jest w systemie zmianowym, aby wszyscy mieli czas cieszyć się również udziałem w festiwalowych seansach i życiem towarzyskim festiwalu.

* * *

Wyniki rekrutacji rozsyłane będą drogą mailową od 20 czerwca 2023 roku.
Wypełnienie i przesłanie aplikacji nie jest równoznaczne z przyjęciem na wolontariat.

Decyzję o przyjęciu do grona Wolontariuszy, czyli pozytywnego rozpatrzenia aplikacji i podpisaniu umowy, podejmuje organizator.

Szczegółowe informacje dotyczące wolontariatu można znaleźć tutaj.

Do zobaczenia we Wrocławiu!


czytaj także
Program Precz z pruderią! Nocne Szaleństwo na 23. mBank Nowe Horyzonty 25/05/23
Dystrybucja Uczucie mocne jak góra. „Kawałek nieba” Micheala Kocha od dziś w kinach 26/05/23
Program Nagrodzone w Cannes „About Dry Grasses” Ceylana w programie festiwalu 27/05/23
Festiwale Ekscentrycznie i autotematycznie: Cannes oczami dyrektorek NH i AFF 30/05/23

Newsletter

OK