English

We really need you tonight. „Pięć diabłów” od dziś w kinach!

2/12/22
Pięć diabłów, reż. Léa Mysius
„Zmysłowe i porywające”: krytycy chwalą „Pięć diabłów”

Parafrazując tekst kultowej piosenki Bonnie Tyler: „and we need you now tonight, and we need you more than ever”, ponieważ tonight na ekranach polskich kin debiutuje Pięć diabłów Léi Mysius, w którym zobaczycie (i usłyszycie) prawdopodobnie najpiękniejszą interpretację piosenki Total Eclipse of the Heart.

Pięć diabłów jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. Film Léi Mysius to wysmakowane wizualnie, oszałamiające i szalone love story, które niespodziewanie pobudza także nasze powonienie. Bilety na pokazy Diabłów są już dostępne w sprzedaży.

Kup bilety

Pięć diabłów: filmowe spa dla zmysłów

Młodziutka Vicki ma niezwykły dar: potrafi chwytać, zapamiętywać i odtwarzać wszystkie możliwe zapachy, które kolekcjonuje w starannie oznakowanych słoiczkach. Wśród nich szczególne miejsce zajmują te poświęcone zapachowi jej mamy, Joanne (znana z Życia Adeli Adèle Exarchopoulos). Ich z pozoru poukładane życie zaburza pojawienie się Julii, dawno niewidzianej, tajemniczej siostry męża Joanne. Vicki, zaintrygowana niespodziewaną wizytą ciotki, „kradnie” jej zapach i odkrywa, że dzięki niemu może przenieść się w przeszłość Julii, poznając skrywane od lat sekrety swojej rodziny. Na jaw wychodzą ogniste romanse, złamane serca i uśpione emocje.

Pięć diabłów to opowieść, która pulsuje podskórnym napięciem, wciąga niczym najlepszy thriller i w brawurowy sposób łączy nieoczywistą historię o miłości z parapsychologicznym fantasy. Za kamerą stanęła jedna z najciekawszych współczesnych reżyserek francuskich – Léa Mysius, twórczyni nagrodzonej m.in. w Cannes i Toronto Avy oraz współautorka scenariusza Paryża. 13 dzielnicy.


czytaj także
News Sprezentuj festiwal pod choinkę. Świąteczny voucher na 23. Nowe Horyzonty 8/12/22
Nowe Horyzonty VOD 268 powodów do radości. Świąteczna promocja Nowych Horyzontów VOD 13/12/22
Dystrybucja Kalendarz premier Stowarzyszenia Nowe Horyzonty na 2023 rok 15/12/22
News Łzy szczęścia. Sprezentuj Nowe Horyzonty pod choinkę 20/12/22

Newsletter

OK