English

268 powodów do radości. Świąteczna promocja Nowych Horyzontów VOD

13/12/22
Sprezentuj festiwal pod choinkę. Świąteczny voucher na 23. Nowe Horyzonty Kalendarz premier Stowarzyszenia Nowe Horyzonty na 2023 rok

Czytanie statystyk przypomina ostatnio oglądanie thrillera: rosnąca inflacja, ceny w sklepach, wyższe koszty różnych usług. Jako Nowe Horyzonty proponujemy więc przyjemną odmianę i kilka liczb, które wprawią Was w dobry humor. Dziś rozpoczynamy świąteczną promocję: za 49 zł możecie kupić pakiet 15 dostępów do filmów na platformie Nowe Horyzonty VOD. 

Do wyboru jest aż 268 tytułów objętych promocją, w tym wiele nowości z dystrybucji NH oraz filmy z zestawów Ingmara Bergmana i Jima Jarmuscha. Zachęcamy także do obdarowania bliskiej osoby świątecznym voucherem Nowych Horyzontów VOD. Promocja będzie trwać do 6 stycznia 2023 roku.

Kup pakiet w promocyjnej cenie

Sprezentuj voucher na NH VOD

Z ekranu pod choinkę

Wśród nowości, które zapakowaliśmy do promocyjnego zestawu, znalazło się wiele filmów jeszcze niedawno prezentowanych na kinowych ekranach, m.in.: najnowsze dzieło Gaspara Noego – Vortex (święta bez namysłu nad kruchością istnienia to żadne święta), przebój ostatniego festiwalu Nowe Horyzonty – Alcarràs Carli Simón (ucieczka w stronę słonecznej Katalonii), czy Kolano Ahed Nadava Lapida (nic tak nie rozgrzewa jak awantura o sztukę), a także Mała mama Céline Sciammy, Matki równoległe Pedra Almodóvara, Piosenki o miłości Tomasza Habowskiego i Paryż, 13. dzielnica Jacquesa Audiarda. Do świątecznego pakietu trafiły również klasyczne filmy mistrzów kina – Ingmara Bergmana i Jima Jarmuscha oraz blisko setka pozycji z oferty Kina Dzieci. Wszystkie tytuły dostępne w promocyjnym pakiecie oznaczone są specjalnym symbolem na stronie NH VOD.

Jak skorzystać z promocji?

a) Prezent dla siebie:

Wystarczy kupić świąteczny pakiet dostępny pod tym linkiem, wcześniej logując się na stronie NH VOD lub tworząc nowe konto (rejestracja jest bezpłatna). Zakupu należy dokonać między 13 grudnia 2022 a 6 stycznia 2023. Pakiet jest ważny przez 3 miesiące od momentu sfinalizowania transakcji.

b) Prezent dla innej osoby:

Świąteczny pakiet można podarować również w formie prezentu, kupując specjalny voucher, który (razem z kodem aktywacyjnym i instrukcją obsługi) prześlemy drogą mailową po zrealizowaniu zamówienia. Voucher można wydrukować i zapakować jako podarunek.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt: pomoc@nowehoryzonty.pl.


czytaj także
Dystrybucja „Zmysłowe i porywające”: krytycy chwalą „Pięć diabłów” 7/12/22
News Łzy szczęścia. Sprezentuj Nowe Horyzonty pod choinkę 20/12/22
Nowe Horyzonty VOD Anty-święta z NH VOD, czyli filmy, o które pokłócicie się przy stole 22/12/22
News Spokojnego przejścia w Nowy Rok 23/12/22

Newsletter

OK