English

Sprezentuj festiwal pod choinkę. Świąteczny voucher na 23. Nowe Horyzonty

8/12/22
„Zmysłowe i porywające”: krytycy chwalą „Pięć diabłów” Kalendarz premier Stowarzyszenia Nowe Horyzonty na 2023 rok

Z przyjemnością ogłaszamy, że można już obdarować swoją ulubioną osobę Nowymi Horyzontami na przyszły rok: świąteczne vouchery na 23. NH są w już w sprzedaży – pachną lipcowym słońcem, truskawkami i kawą z kinowego bistro.

Voucher na karnet na 23. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty (20-30 lipca 2023) to idealny podarunek dla każdej kinomanki i każdego kinomana. Dzięki niemu zafundujesz wybranej osobie 11 dni z pięknym kinem, w zestawie z nowymi przyjaźniami i mocą innych atrakcji, które wydarzą się w trakcie festiwalu.

Uwaga: liczba świątecznych voucherów jest limitowana. Sprzedaż prowadzimy do końca grudnia lub do wyczerpania puli.

Koszt jednego vouchera to 430 PLN.

Kup voucher

Jak to działa?

Po dokonaniu zakupu, drogą mailową otrzymasz specjalny voucher – gotowy do wydrukowania i wręczenia jako prezent. Na voucherze znajdziesz unikalny kod, który osoba obdarowana powinna wymienić na festiwalowy karnet (poprzez stronę nowehoryzonty.pl/voucher.do) do 15 czerwca 2023 roku.

W programie nadchodzących Nowych Horyzontów znajdzie się kilkaset wyjątkowych filmów: od hitów światowych festiwali (jak MFF w Cannes czy MFF w Wenecji), przez retrospektywy mistrzyń i mistrzów, po pokazy odważnych, świeżych filmów młodych autorów, wyznaczających nowe kierunki rozwoju kina. Nie zabraknie także spotkań z twórcami i twórczyniami oraz wydarzeń artystycznych.

 


czytaj także
Nowe Horyzonty VOD 268 powodów do radości. Świąteczna promocja Nowych Horyzontów VOD 13/12/22
Dystrybucja We really need you tonight. „Pięć diabłów” od dziś w kinach! 2/12/22
News Łzy szczęścia. Sprezentuj Nowe Horyzonty pod choinkę 20/12/22
Nowe Horyzonty VOD Anty-święta z NH VOD, czyli filmy, o które pokłócicie się przy stole 22/12/22

Newsletter

OK