English

Ostatnie dni naboru na wolontariat. Dołącz do zespołu Nowych Horyzontów!

27/05/22
fot. Kaja Marchewka
Z Cannes na 22. NH: w programie filmy Dhonta, Serry i Pálmasona W kontakcie z „teraz”? – relacja z 75. festiwalu w Cannes

Piękne lato we Wrocławiu, zespół wspaniałych miłośniczek i miłośników kina, moc atrakcji i doświadczeń: cały ten zestaw czeka na Was w ramach wolontariatu na Nowych Horyzontach. 22. edycja festiwalu odbędzie się tradycyjnie we Wrocławiu, między 21 a 31 lipca. Jeszcze tylko do najbliższej niedzieli (29 maja, do końca dnia) trwa nabór na tegoroczny wolontariat.

Wyślij zgłoszenie

Na czym polega praca wolontariuszy?

Wolontariusze Nowych Horyzontów pomagają w przygotowaniu i realizacji wydarzeń festiwalowych – tak, aby uczestnicy i goście mogli łatwo uzyskać wszelkie niezbędne informacje oraz cieszyć się udziałem w dobrze zorganizowanym wydarzeniu.

Pomoc wolontariuszy jest potrzebna przy obsłudze projekcji w kinie, organizacji widowni, przygotowaniu spotkań z zaproszonymi gośćmi, zaplanowaniu wywiadów i udzielaniu informacji w Centrum Festiwalowym. Praca zorganizowana jest w systemie zmianowym, aby wszyscy mieli czas cieszyć się również udziałem w festiwalowych seansach i życiem towarzyskim festiwalu.

Nabór na tegoroczny wolontariat trwa do 29 maja, do godz. 23:59. Wyniki rekrutacji rozsyłane będą drogą mailową od 13 czerwca 2022 roku, od godz. 12:00. Wypełnienie i przesłanie aplikacji nie jest równoznaczne z przyjęciem na wolontariat. Decyzję o przyjęciu do grona wolontariuszy, czyli pozytywnego rozpatrzenia aplikacji i podpisaniu umowy, podejmuje organizator.

Szczegółowe informacje dotyczące wolontariatu można znaleźć tutaj.

Do zobaczenia we Wrocławiu!


czytaj także
Program Nagrodzony Złotą Palmą „Triangle of Sadness” w programie Nowych Horyzontów 28/05/22
Program Krótkie i piękne filmy na Shortliście, długie i znakomite wieczory w klubie 24/05/22
Ogłoszenie Kierunek: nowe przyjaźnie i miłość do kina. Dołącz do wolontariuszy NH 23/05/22
Program Nowości z festiwalu w Cannes w programie 22. Nowych Horyzontów 31/05/22

Newsletter

OK