English

Kierunek: nowe przyjaźnie i miłość do kina. Dołącz do wolontariuszy NH

23/05/22
fot. BTW Photographers
Nowe Horyzonty gotowania: przygotuj naleśniki inspirowane „Małą mamą” Krótkie i piękne filmy na Shortliście, długie i znakomite wieczory w klubie

Zaczniemy od opisania paradoksu: wolontariat na Nowych Horyzontach z powodzeniem łączy organizacyjny rozmach z kameralnym doświadczeniem. W trakcie kilkunastu festiwalowych dni masz okazję budować jedno z najważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce i jednocześnie poznać wiele wspaniałych osób, które – tak jak Ty – kochają kino. 

Znamy to z własnego doświadczenia: zawiązane w trakcie festiwalu przyjaźnie to nieoceniony skarb, które zostanie z Tobą na zawsze. Sprezentuj sobie wspaniałe lato we Wrocławiu – dołącz do zespołu wolontariuszy. Na zgłoszenia czekamy do najbliższej niedzieli, 29 maja.

Dołącz do zespołu wolontariatu

Na czym polega praca wolontariuszy?

Wolontariusze Nowych Horyzontów pomagają w przygotowaniu i realizacji wydarzeń festiwalowych – tak, aby uczestnicy i goście mogli łatwo uzyskać wszelkie niezbędne informacje oraz cieszyć się udziałem w dobrze zorganizowanym wydarzeniu.

Pomoc wolontariuszy jest potrzebna przy obsłudze projekcji w kinie, organizacji widowni, przygotowaniu spotkań z zaproszonymi gośćmi, zaplanowaniu wywiadów i udzielaniu informacji w Centrum Festiwalowym. Praca zorganizowana jest w systemie zmianowym, aby wszyscy mieli czas cieszyć się również udziałem w festiwalowych seansach i życiem towarzyskim festiwalu.

Nabór na tegoroczny wolontariat trwa do 29 maja, do godz. 23:59. Wyniki rekrutacji rozsyłane będą drogą mailową od 13 czerwca 2022 roku, od godz. 12:00. Wypełnienie i przesłanie aplikacji nie jest równoznaczne z przyjęciem na wolontariat. Decyzję o przyjęciu do grona wolontariuszy, czyli pozytywnego rozpatrzenia aplikacji i podpisaniu umowy, podejmuje organizator.

Szczegółowe informacje dotyczące wolontariatu można znaleźć tutaj.

Do zobaczenia we Wrocławiu!


czytaj także
Program Z Cannes na 22. NH: w programie filmy Dhonta, Serry i Pálmasona 26/05/22
Ogłoszenie Ostatnie dni naboru na wolontariat. Dołącz do zespołu Nowych Horyzontów! 27/05/22
News W kontakcie z „teraz”? – relacja z 75. festiwalu w Cannes 27/05/22
Program 22. MFF Nowe Horyzonty | Lost Lost Lost – kino z obrzeży 19/05/22

Newsletter

OK