English

Rusza nabór na wolontariat 22. MFF Nowe Horyzonty. Zgłoś się!

10/05/22
fot. Kaja Marchewka
We really need you tonight. „Pięć diabłów” od dziś w kinach!

Bez wsparcia wolontariatu nie ma festiwalu – to dzięki wielkiej pomocy Wolontariuszek i Wolontariuszy Nowe Horyzonty mają znakomitą atmosferę i są jednym z najlepszych wydarzeń filmowych w Polsce. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się między 21 a 31 lipca, tradycyjnie we Wrocławiu.

Dziś rozpoczynamy nabór zgłoszeń na tegoroczny wolontariat  – aby się zgłosić, należy wypełnić formularz dostępny tutaj. Na zgłoszenia czekamy do 29 maja (do końca dnia).

Na czym polega praca Wolontariuszy?

Wolontariusze Nowych Horyzontów pomagają w przygotowaniu i realizacji wydarzeń festiwalowych – tak, aby uczestnicy i goście mogli łatwo uzyskać wszelkie niezbędne informacje oraz cieszyć się udziałem w dobrze zorganizowanym wydarzeniu.

Pomoc wolontariuszy jest potrzebna przy obsłudze projekcji w kinie, organizacji widowni, przygotowaniu spotkań z zaproszonymi gośćmi, zaplanowaniu wywiadów i udzielaniu informacji w Centrum Festiwalowym. Praca zorganizowana jest w systemie zmianowym, aby wszyscy mieli czas cieszyć się również udziałem w festiwalowych seansach i życiem towarzyskim festiwalu.

Wolontariat to doskonała okazja na zdobycie cennego doświadczenia przy organizacji wydarzeń o międzynarodowym charakterze oraz szansa, żeby poznać twórców filmowych i innych pasjonatów kina.

Wyniki rekrutacji rozsyłane będą drogą mailową od 13 czerwca 2022 roku, od godz. 12:00. Wypełnienie i przesłanie aplikacji nie jest równoznaczne z przyjęciem na wolontariat. Decyzję o przyjęciu do grona Wolontariuszy, czyli pozytywnego rozpatrzenia aplikacji i podpisaniu umowy, podejmuje organizator.

Szczegółowe informacje dotyczące wolontariatu można znaleźć tutaj.

Do zobaczenia we Wrocławiu!


czytaj także
Dystrybucja „Zmysłowe i porywające”: krytycy chwalą „Pięć diabłów” 7/12/22
News Sprezentuj festiwal pod choinkę. Świąteczny voucher na 23. Nowe Horyzonty 8/12/22
Nowe Horyzonty VOD 268 powodów do radości. Świąteczna promocja Nowych Horyzontów VOD 13/12/22
Dystrybucja Kalendarz premier Stowarzyszenia Nowe Horyzonty na 2023 rok 15/12/22

Newsletter

OK