English

Mistrzowski portret świata na krawędzi. Zobacz „Notturno” na NH VOD

26/11/21
Notturno, reż. Gianfranco Rosi
Z AFF prosto na NH VOD. Zobacz premierowo „Lekcje języka” Szczęśliwa trzynastka. Zobacz świąteczne nowości na Nowych Horyzontach VOD

Oto film boleśnie współczesny, ale równocześnie ponadczasowy, a przede wszystkim daleki od sensacyjnego stylu opowieści z mainstreamowych mediów. Od dziś na platformie Nowe Horyzonty VOD można oglądać Notturno – najnowsze dzieło mistrza w portretowaniu tematów niewygodnych dla zachodniego świata. 

Gianfranco Rosi, autor nominowanego do Oscara Fuocoammare. Ogień na morzu, rusza na Bliski Wschód – do miejsc, które pustoszeją. Przez trzy lata reżyser krążył z kamerą wzdłuż granic Iraku, Kurdystanu, Libanu i Syrii, filmując mieszkańców ciężko doświadczonego przez historię regionu i portretując historie ludzi pragnących uciec od pułapek wojny, głodu czy terroru. Najnowszy film Rosiego zdobył m.in. nagrodę na MFF w Wenecji.

Zobacz Notturno

W ostatni piątek listopada na nowohoryzontowej platformie debiutuje także Weselny toast Laurenta Tirarda – historia pewnej rodzinnej kolacji, która przyjmuje nieoczekiwany obrót. Francuski reżyser wprawnie łączy w swoim najnowszym filmie słodycz z odrobiną goryczy.

Zobacz Weselny toast

Sprawdź ofertę Nowych Horyzontów VOD


czytaj także
Ogłoszenie Napisz lub nagraj recenzję i weź udział w Konkursie im. Krzysztofa Mętraka 23/11/21
Dystrybucja Szeherezada spotyka Szekspira. „Noc królów” od 3 grudnia na ekranach kin 1/12/21
Dystrybucja „DAU. Natasza” od dziś w polskich kinach 18/11/21
Polecamy To była królowa wśród kin. Poznaj historię słynnej „Feminy” 9/12/21

Newsletter

OK