English

Akredytacje dziennikarskie i branżowe już w sprzedaży

8/05/24
fot. Alina Metelytsia
Wraca Klub Festiwalowy w Arsenale. Za konsoletą: Brodka & 1988 Ostatnie dni naboru na Studio Nowe Horyzonty+ i Polish Days

Ponad 200 filmów w programie, mnóstwo znakomitych gościń i gości z całego świata, wieczory w Klubie Festiwalowym w Arsenale, wszystko w pięknym Wrocławiu: tak w skrócie zapowiada się 24. Międzynarodowy Festiwal Filmowy mBank Nowe Horyzonty (18-28 lipca). To także niezmienne gościnna przestrzeń dla mediów i branży filmowej – dziś zapraszamy do zakupu akredytacji, które są już dostępne w sprzedaży.

Kup akredytację dziennikarską

Kup akredytację branżową

W programie 24. Nowych Horyzontów znajdą się hity przywiezione do Polski prosto z Cannes, Wenecji czy Berlina, dzieła mistrzyń i mistrzów kina (w tym retrospektywy twórczości m.in. Nagisy Ōshimy i Yvonne Rainer) oraz odważne debiuty młodych reżyserek i reżyserów. Stolicę Dolnego Śląska odwiedzą też osoby związane z branżą filmową, z którymi na miejscu będzie można przeprowadzić wywiady. Pełny program wydarzenia zostanie opublikowany 4 lipca, ale sporo nowości programowych zamieściliśmy już na naszej stronie.

Sprawdź, co już wiadomo o programie

Akredytacje dziennikarskie i akredytacje branżowe mogą zakupić (odpowiednio) dziennikarki/dziennikarze lub blogerki/blogerzy filmowi oraz przedstawicielki/przedstawiciele branży filmowej aktywni zawodowo. Osoby posiadające akredytacje będą mogły obejrzeć maksymalnie 50 filmów na pokazach stacjonarnych oraz uczestniczyć w wydarzeniach skierowanych do dziennikarek/dziennikarzy i przedstawicielek/przedstawicieli branży. Koszt jednej akredytacji dziennikarskiej na cały festiwal wynosi 340 zł, z kolei branżowa kosztuje 440 zł.

Istnieje także możliwość zakupu akredytacji 6-dniowych w cenie 210 zł (dziennikarska) lub 280 zł (branżowa). W przypadku zakupu akredytacji 6-dniowej należy zadeklarować termin przyjazdu – prosimy o uważne wypełnienie tego pola; terminu nie będzie można zmienić po zakupie. Akredytacje dziennikarska i branżowa nie uprawniają do korzystania z festiwalu online (będą sprzedawane osobne pakiety dostępów lub pojedyncze dostępy do filmów prezentowanych online).

Uwaga! Liczba wszystkich akredytacji jest ograniczona. Sprzedaż akredytacji zakończy się 18 czerwca lub w momencie wyczerpania puli.

Szczegółowe zasady zakupu i korzystania z akredytacji dziennikarskich dostępne są tutaj; z akredytacji branżowych – tutaj.

W razie pytań związanych z akredytacjami dziennikarskimi prosimy o kontakt z Dominiką Baranowską: dominika.baranowska@nowehoryzonty.pl lub Stanisławem Abramikiem: stanislaw.abramik@nowehoryzonty.pl. W sprawie akredytacji branżowych prosimy pisać do Weroniki Czołnowskiej: weronika.czolnowska@nowehoryzonty.pl.


czytaj także
Program Kino, które prowadzi. Identyfikacja wizualna 24. MFF mBank Nowe Horyzonty 9/05/24
News Znamy laureatki i laureatów Konkursu im. Krzysztofa Mętraka 6/05/24
Dystrybucja „Powoli” Mariji Kavtaradze w wybranych kinach od 17 maja 10/05/24
Nowe Horyzonty VOD Energia bez kalorii. „Club Zero” od dziś wyłącznie na NH VOD 10/05/24

Newsletter

OK