English

Celebruj z Nowymi Horyzontami: świąteczne vouchery na festiwal i NH VOD

13/12/23
Powoli, reż. Marija Kavtaradze
Cały ten piękny harmider. Zobacz zwiastun filmu „Totem” Lili Avilés Jakie piękne trzęsienie ziemi. „Totem” w kinach od 12 stycznia

To ten czas w roku: szukamy najlepszych prezentów dla naszych bliskich (i dla siebie!), by osłodzić nieco czas, gdy słońce świeci blado tylko przez kilka godzin dziennie, a na zewnątrz jest częściej ponuro niż rozkosznie zimowo. 

Nowe Horyzonty przychodzą zatem z odsieczą: w sprzedaży są już świąteczne vouchery na 24. NH oraz pakiety dostępów na Nowe Horyzonty VOD w promocyjnych cenach.

Przyjemność odroczona: voucher na 24. mBank Nowe Horyzonty

Voucher na karnet na 24. Międzynarodowy Festiwal Filmowy mBank Nowe Horyzonty (18-28 lipca 2024) to idealny podarunek dla każdej kinomanki i każdego kinomana. Dzięki niemu zafundujesz wybranej osobie 11 dni z pięknym kinem, w zestawie z nowymi przyjaźniami i mocą innych atrakcji, które wydarzą się w trakcie festiwalu. W gratisie znajdują się myśli o długich, ciepłych dniach i zapach letnich truskawek.

Koszt jednego vouchera to 440 PLN.

Kup voucher

Jak to działa?

Po dokonaniu zakupu, drogą mailową otrzymasz specjalny voucher – gotowy do wydrukowania i wręczenia jako prezent. Na voucherze znajdziesz unikalny kod, który osoba obdarowana powinna wymienić na festiwalowy karnet (poprzez stronę nowehoryzonty.pl/voucher.do) do 30 czerwca 2024 roku.

Sam karnet umożliwi udział w 24. MFF mBank Nowe Horyzonty w dniach 18-28 lipca 2024 we Wrocławiu.

W programie nadchodzących Nowych Horyzontów znajdzie się kilkaset wyjątkowych filmów: od hitów światowych festiwali (jak MFF w Cannes czy MFF w Wenecji), przez retrospektywy mistrzyń i mistrzów, po pokazy odważnych, świeżych filmów młodych autorów, wyznaczających nowe kierunki rozwoju kina. Nie zabraknie także spotkań z twórcami i twórczyniami oraz wydarzeń artystycznych.

Przyjemność natychmiastowa: pakiet dostępów na NH VOD

Wiemy jednak, że niektórzy potrzebują urozmaicić sobie wieczory już teraz, zaraz. Dla spragnionych dobrego kina, które można obejrzeć w domowym zaciszu racząc się zimową herbatą z goździkami, mamy dobrą wiadomość: do 7 stycznia można kupić pakiety dostępów na Nowe Horyzonty VOD w promocyjnych cenach:

  • 15 filmów – 49 zł
  • 30 filmów – 89 zł
  • 15 filmów (katalog Młodych Horyzontów) – 39 zł

Kup pakiet

Promocyjne pakiety można kupić także w formie vouchera i obdarować kogoś innego dobrym kinem w zimowe popołudnia.

Kup voucher na NH VOD


czytaj także
Nowe Horyzonty VOD Niespełnione miłości: kino Wonga Kar Waia na Nowych Horyzontach VOD 15/12/23
Program Prezent piękny jak muzyka Mozarta. Podaruj bilet na pokaz „Amadeusza” 7/12/23
Podkast „Niedźwiedzie…” do oglądania i słuchania. Film Panahiego już w kinach 1/12/23
Dystrybucja „Niedźwiedzie nie istnieją” od dziś w kinach. Sprawdź, gdzie gramy 1/12/23

Newsletter

OK