English

Obok tego filmu nie można przejść obojętnie. Zobacz „Annette” na NH VOD

12/11/21
Annette, reż. Leos Carax
268 powodów do radości. Świąteczna promocja Nowych Horyzontów VOD

Stare promocyjne porzekadło głosi, że im więcej skrajnych opinii – tym lepiej. Takim przypadkiem jest właśnie najnowsze dzieło Leosa Caraksa, które spolaryzowało polskich (i nie tylko) widzów oraz widzki. Jedno jest pewne: mistrz francuskiego kina ponownie udowodnił, że obok jego filmów nie można przejść obojętnie. Annette – jeden z najgłośniejszych i najważniejszych tytułów tego roku – możecie obejrzeć na platformie Nowe Horyzonty VOD.

To jednak nie koniec nowości, które w tym tygodniu pojawiły się na NH VOD. Wśród premier znalazły się także Imaginacje, uhonorowany Specjalną Złotą Palmą esej innego mistrza kina z Francji – Jean-Luka Godarda oraz poświęcony reżyserowi film biograficzny Ja, Godard Michela Hazanaviciusa.

Annette, reż. Leos Carax

Historia miłości słynnego komika Henry’ego (Adam Driver) i Ann (Marion Cotillard), śpiewaczki o międzynarodowej sławie. W świetle reflektorów stanowią idealną, szczęśliwą parę. Ich życie odmienią narodziny pierwszego dziecka, Annette, dziewczynki o wyjątkowym darze. Film otwierał tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes, a Leos Carax opuścił francuską imprezę z Nagrodą za Najlepszą Reżyserię.

Imaginacje, reż. Jean-Luc Godard

Błyskotliwe, radykalne formalnie, prowokacyjne intelektualnie spojrzenie na filmowe medium okiem jednego z najważniejszych twórców w historii kina. Każdy z rozdziałów (poświęconych m.in. podróżom, wojnom czy prawu) to fragment historii i dopiero gdy zbierzemy je razem, dostrzeżemy pełny obraz.

Ja, Godard, reż. Michel Hazanavicius

Biografia jednego z najwybitniejszych twórców światowego kina, zrealizowana przez reżysera nagrodzonego pięcioma Oscarami Artysty. Jean-Luc Godard (Louis Garrel) rozpoczyna zdjęcia do Chinki. Nowy etap notuje także w życiu prywatnym – to początek romansu Godarda z Anne Wiazemsky (Stacy Martin), przyszłą żoną i muzą reżysera.

Sprawdź katalog NH VOD


czytaj także
Dystrybucja We really need you tonight. „Pięć diabłów” od dziś w kinach! 2/12/22
Dystrybucja „Zmysłowe i porywające”: krytycy chwalą „Pięć diabłów” 7/12/22
News Sprezentuj festiwal pod choinkę. Świąteczny voucher na 23. Nowe Horyzonty 8/12/22
Dystrybucja Kalendarz premier Stowarzyszenia Nowe Horyzonty na 2023 rok 15/12/22

Newsletter

OK