English

Zobacz zwiastun „Niefortunnego numerka lub szalonego p*rno”

10/09/21
Niefortunny numerek lub szalone p*rno, reż. Radu Jude
Palenie na stosie i stroboskopy – zobacz zwiastun „Lux Æterny” Gaspara Noé 7x Jarmusch – kultowe filmy Jima Jarmuscha ponownie w polskich kinach!

Ten film to obraza ojczyzny! Dobrze, że nie naszej.

Oto katalog prawdziwej pornografii: politycznej, religijnej, klasowej, szerzącej się bezwstydnie pod szlachetnymi hasłami – czyli  Niefortunny numerek lub szalone p*rno. Dziś na stronie Filmwebu debiutuje polski zwiastun najnowszego działa w reżyserii Radu Jude, zaś sam film – nagrodzony Złotym Niedźwiedziem na Berlinale – trafi na ekrany kin 24 września.

Zobacz zwiastun

Niefortunny numerek… to opowieść o wycieku seks-taśmy i konsekwencjach, jakie upublicznienie małżeńskich zabaw w sypialni będzie miało dla Emi, nauczycielki w prestiżowym liceum. Prowokacyjny, błyskotliwy, kipiący gniewem i nieodparcie przy tym zabawny film Radu Jude bierze na warsztat zjawisko paniki moralnej, obnażając towarzyszącą jej hipokryzję, ignorancję i autorytarne ciągoty. Co tu jest bowiem „naprawdę” obsceniczne: widok osób uprawiających za obopólną zgodą seks czy może samozwańczy trybunał oburzonych rodziców, który zebrał się w szkole, by ją osądzić?


czytaj także
Nowe Horyzonty VOD Rodzina to jest siła. Nawet gdy brak sił. Sprawdź nowości na NH VOD 10/09/21
News Blisko 105 000 uczestników i uczestniczek 21. edycji Nowych Horyzontów! 7/09/21
Dystrybucja Zobacz przedpremierowo „Titane” i „Niefortunny numerek lub szalone p*rno” 6/09/21
Nowe Horyzonty VOD Cronenberg, Argento, Peckinpah: zobacz kultowe filmy mistrzów na NH VOD 3/09/21

Newsletter

OK