English

Zobacz zwiastun „Niefortunnego numerka lub szalonego p*rno”

10/09/21
Niefortunny numerek lub szalone p*rno, reż. Radu Jude
Palenie na stosie i stroboskopy – zobacz zwiastun „Lux Æterny” Gaspara Noé Rodzina to jest siła. Nawet gdy brak sił. Sprawdź nowości na NH VOD

Ten film to obraza ojczyzny! Dobrze, że nie naszej.

Oto katalog prawdziwej pornografii: politycznej, religijnej, klasowej, szerzącej się bezwstydnie pod szlachetnymi hasłami – czyli  Niefortunny numerek lub szalone p*rno. Dziś na stronie Filmwebu debiutuje polski zwiastun najnowszego działa w reżyserii Radu Jude, zaś sam film – nagrodzony Złotym Niedźwiedziem na Berlinale – trafi na ekrany kin 24 września.

Zobacz zwiastun

Niefortunny numerek… to opowieść o wycieku seks-taśmy i konsekwencjach, jakie upublicznienie małżeńskich zabaw w sypialni będzie miało dla Emi, nauczycielki w prestiżowym liceum. Prowokacyjny, błyskotliwy, kipiący gniewem i nieodparcie przy tym zabawny film Radu Jude bierze na warsztat zjawisko paniki moralnej, obnażając towarzyszącą jej hipokryzję, ignorancję i autorytarne ciągoty. Co tu jest bowiem „naprawdę” obsceniczne: widok osób uprawiających za obopólną zgodą seks czy może samozwańczy trybunał oburzonych rodziców, który zebrał się w szkole, by ją osądzić?


czytaj także
News Blisko 105 000 uczestników i uczestniczek 21. edycji Nowych Horyzontów! 7/09/21
Dystrybucja Zobacz przedpremierowo „Titane” i „Niefortunny numerek lub szalone p*rno” 6/09/21
News 7x Jarmusch – kultowe filmy Jima Jarmuscha ponownie w polskich kinach! 14/09/21
Nowe Horyzonty VOD Cronenberg, Argento, Peckinpah: zobacz kultowe filmy mistrzów na NH VOD 3/09/21

Newsletter

OK