English

Palenie na stosie i stroboskopy – zobacz zwiastun „Lux Æterny” Gaspara Noé

9/09/21
Lux Æterna, reż. Gaspar Noé
Blisko 105 000 uczestników i uczestniczek 21. edycji Nowych Horyzontów! Zobacz zwiastun „Niefortunnego numerka lub szalonego p*rno”

Po Climax, Wkraczając w pustkę oraz Love Gaspar Noé, jeden z najbardziej nieprzewidywalnych i zaskakujących reżyserów współczesnego kina, powraca z kolejnym kontrowersyjnym projektem. Na planie szalonego mockumentu spotkały się dwie wielkie gwiazdy francuskiego kina – Charlotte Gainsbourg (Nimfomanka) i Béatrice Dalle (Noc na Ziemi), którym partnerują Abbey Lee (Neon Demon) oraz Karl Glusman (Love). 

Zobacz zwiastun

Lux Æterna to hipnotyczna, diabelska i pełna czarnego humoru opowieść o kulisach powstawania pewnego filmu reklamowego, którego realizacja wymknęła się spod kontroli. W scenografii przypominającej czeluści piekielne, odziane w luksusowe stroje gwiazdy i modelki szykowane są na stos. Napięcie i chaos na planie nieoczekiwanie obudzą uśpione żądze. Czy stosy naprawdę zapłoną? 

Lux Æterna to muzyka Chopina w wersji elektro, palenie czarownic na stosie, stroboskopowe światło, przedwczesny wytrysk – czyli prawdziwe piekło. 

Nowy film Gaspara Noé pojawi się na specjalnych pokazach w kinach już od 22 października, a 29 października trafi na platformę Nowe Horyzonty VOD. 


czytaj także
Nowe Horyzonty VOD Rodzina to jest siła. Nawet gdy brak sił. Sprawdź nowości na NH VOD 10/09/21
Dystrybucja Zobacz przedpremierowo „Titane” i „Niefortunny numerek lub szalone p*rno” 6/09/21
News 7x Jarmusch – kultowe filmy Jima Jarmuscha ponownie w polskich kinach! 14/09/21
Nowe Horyzonty VOD Cronenberg, Argento, Peckinpah: zobacz kultowe filmy mistrzów na NH VOD 3/09/21

Newsletter

OK