English

Nowe Horyzonty w listopadzie: 20. NH połączy się z American Film Festival

10/06/20
fot. Filip Basara
Berlińskie nowości w programie
20. MFF Nowe Horyzonty
Nowa identyfikacja wizualna i szczegóły na temat połączonych festiwali

W tym roku czeka nas wyjątkowa odsłona wszystkich stanów kina. W dniach 5-15 listopada we Wrocławiu równocześnie odbędą się 20. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty i 11. American Film Festival. 

14 kwietnia prezydent Wrocławia, Pan Jacek Sutryk, podjął decyzję o odwołaniu wszystkich wydarzeń kulturalnych w mieście do końca sierpnia. W związku z tym rozpoczęliśmy poszukiwania alternatywnego terminu dla tegorocznej edycji Nowych Horyzontów, pierwotnie zaplanowanej na czas między 23 lipca a 2 sierpnia.

Choć sytuacja na świecie jest bardzo dynamiczna, listopadowy termin daje przestrzeń na możliwie dogodne i bezpieczne przygotowanie formuły połączonych festiwali. Wszelkie szczegóły, w tym związane z programem wydarzenia, będziemy ogłaszać na bieżąco. Przygotowaliśmy także rozwiązania dla osób, które kupiły już karnety na tegoroczną odsłonę festiwalu NH:

- zakupiony karnet obowiązuje na listopadową odsłonę połączonych festiwali, ale można go także zamienić na voucher przeznaczony do wykorzystania podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty w 2020 i 2021 roku (można np. część kwoty wykorzystać podczas tegorocznej odsłony festiwalu NH, część w przyszłym), wartość vouchera nie będzie mniejsza niż kwota wpłacona na poczet karnetu,

- część lub całość kwoty wpłaconej na poczet karnetu można przekazać na rzecz Stowarzyszenia Nowe Horyzonty jako darowiznę,

- można także dokonać zwrotu i otrzymać pełną kwotę na konto, z którego dokonano płatności.

Wszelkie pytania dotyczące karnetów prosimy kierować na adres: sprzedaz@nowehoryzonty.pl

Wydarzenia branżowe Nowych Horyzontów (Polish Days, First Cut Lab, Studio Nowe Horyzonty+, A Sunday in the Country) odbędą się w możliwej do przeprowadzenia formule w zaplanowanych wcześniej terminach lipcowych.

Dziękujemy za wszystkie słowa i gesty wsparcia, które do nas trafiają. To one dodają nam sił i utwierdzają w przekonaniu, że nasza praca zaowocuje wyjątkowym wydarzeniem.


czytaj także
Branża Branża FAQ 11/06/20
Branża Polskie filmy w Cannes! 12/06/20
Branża Specjalna edycja warsztatów A Sunday in the Country 6/06/20
Ogłoszenie Werdykt Jury XXIV Konkursu o Nagrodę im. Krzysztofa Mętraka 6/06/20

Newsletter

OK