|
|
Ciemnego pokoju nie trzeba się bać | |
Kuba Czekaj / Polska 2009 / 35’ | |
Moja biedna głowa | |
Adrian Panek / Polska 2009 / 21’ | |
Osiem9 | |
Paweł Jóźwiak-Rodan / Polska 2010 / 30’ | |
The Man Who Was the Clarinet | |
Tushar Prakash / Polska 2010 / 20’ | |
Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe |
|
|
Play | |
Christoph Girardet, Matthias Müller / Niemcy 2003 / 6’ | |
Kristall | |
Christoph Girardet, Matthias Müller / Niemcy 2006 / 15’ | |
Mirror | |
Christoph Girardet, Matthias Müller / Niemcy 2003 / 8’ | |
Maybe Siam | |
Christoph Girardet, Matthias Müller / Niemcy 2009 / 12’ | |
contre-jour | |
Christoph Girardet, Matthias Müller / Niemcy 2009 / 11’ | |
Meteor | |
Christoph Girardet, Matthias Müller / Niemcy 2011 / 15’ | |
Retrospektywa: Christoph Girardet, Matthias Müller |
|
|
Steve Jobs: The Man in the Machine | |
Alex Gibney / USA 2015 / 128’ |
|
|
Gliniarz samuraj | |
Amir Shervan / USA 1989 / 95’ | |
Nocna bestia | |
Don Dohler / USA 1982 / 80’ | |
Amerykański łowca | |
Arizal / Indonezja 1990 / 92’ | |
Nocne szaleństwo: VHS |
|
|
Charlie strażakiem | |
Charles Chaplin / USA 1916 / 32’ | |
Czterysta żartów diabelskich | |
Georges Méliès / Francja 1906 / 16’ | |
Więzień nr 13 | |
Buster Keaton / USA 1920 / 20’ | |
Filmy dla dzieci i młodzieży. Tęczowa Akademia UPC. |
|
|
Bez iluzji | |
Krzysztof Krzysztof / Polska 2006 / 30’ | |
Gorzkie pomarańcze | |
Monika Kotecka / Polska 2006 / 6’ | |
Podróż | |
Dariusz Glazer / Polska 2006 / 30’ | |
W krainie jaskrawych zabawek :-) | |
Mateusz Dymek / Polska 2006 / 30’ | |
Konkurs POLSKIE FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE |
|
|
Mgła | |
Peter Salmon / Nowa Zelandia 2007 / 15’ | |
Na pewno się uda | |
Niki Caro / Nowa Zelandia 1993 / 14’ | |
O Tamaiti | |
Sima Urale / Nowa Zelandia 1996 / 15’ | |
Plaża | |
Dorthe Scheffmann / Nowa Zelandia 1995 / 8’ | |
Psy z Avondale | |
Gregor Nicholas / Nowa Zelandia 1994 / 15’ | |
Wagarowicz | |
Michael Duignan / Nowa Zelandia 2005 / 15’ | |
Znak wodny | |
Damon Fepulea'I / Nowa Zelandia 2001 / 12’ | |
Kino Nowej Zelandii - filmy krótkie |
|
|
Part II: Birds of Passage / Trækfuglene | |
Lars von Trier / Dania, Włochy, Niemcy, Francja, Norwegia, Szwecja 1997 / 78’ | |
Pokazywany w Królestwo II razem z: | |
Część pierwsza: Mors in Tabula / Mors in Tabula / 63’ | |
Część trzecia: Gargantua / Gargantua / 76’ | |
Część czwarta: Pandæmonium / Pandæmonium / 78’ |
|
|
Bracia | |
Lidia Duda / Polska 2007 / 52’ | |
Maria i Anna | |
Jacek Knopp / Polska 2008 / 30’ | |
PRL de Luxe | |
Edyta Wróblewska / Polska 2007 / 15’ | |
Schengen - dwie granice | |
Józef Herold / Polska 2008 / 20’ | |
konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe |
|
|
Kilka fotografii | |
Marcin Pieczonka / Polska 2006 / 27’ | |
Kilka prostych słów | |
Anna Kazejak-Dawid / Polska 2007 / 37’ | |
Księżniczka | |
Karolina Pająk / Polska 2006 / 3’30’’ | |
Mój brat | |
Michał Stajnak / Polska 2007 / 10’ | |
Sezon na kaczki | |
Julia Ruszkiewicz / Polska 2006 / 19’ | |
Konkurs POLSKIE FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE |
|
|
Ameryka | |
Aleksandra Terpińska / Polska 2015 / 29’ | |
Udomowienie | |
Sylwia Gaweł / Polska 2015 / 6’ | |
Historie miłosne | |
Bartek Tryzna, Monika Stpiczyńska / Polska 2014 / 29’ | |
Cokolwiek się zdarzy, kocham cię | |
Justyna Mytnik / Polska 2015 / 14’ | |
Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe |
|
|
Thesis | |
Tomasz Cechowski, Grzegorz Paluch / Polska 2009 / 1’ | |
Pokazywany w polskie filmy krótkometrażowe - animacje 2 razem z: | |
Kiermasz storczyków / 8’ | |
Millhaven / 7’ | |
Oaza / 24’ | |
Perpetuum Mobile / 7’ | |
Wieczór Wielce Osobliwy / 10’ | |
Wywijas / 6’ | |
Zuzanna / 16’ |
|
|
Peter Tscherkassky / Austria 1997–1998 / 2’90’’ | |
Pokazywany w Peter Tscherkassky – filmy krótkie 1 razem z: | |
Urlaubsfilm / 9’15’’ | |
tabula rasa / 17’ | |
Parallel Space: Inter-View / 18’ | |
Manufraktur / 2’54’’ | |
Outer Space / 9’58’’ | |
Dream Work / 11’ |
|
|
Bagaż | |
Alina Skiba, Aleksander Oczko / Polska 1979 / 8’ | |
List z końca świata | |
Alina Skiba / Polska 1998 / 24’ | |
Serenite | |
Alina Skiba – Zduń / Polska 1989 / 55’ | |
Życiorys Brunona S. wyciągnięty z szuflady | |
Alina Skiba / Polska 1979 / 8’ | |
60 lat polskiej animacji: Alina Skiba |
|
|
Wszystko jest możliwe | |
Lidia Duda / Polska 2013 / 54’ | |
Utracone we Wrocławiu | |
Adriana Ventanas / Polska 2013 / 4’ | |
Wiatr / Oddech | |
Katarzyna Parejko / Polska 2013 / 3’ | |
Talking Tree | |
Hubert Pokrandt / Polska 2013 / 4’ | |
Konkurs Powiększenie |
|
|
Back Track | |
Virgil Widrich / Austria 2015 / 7’ | |
Powder Placenta | |
Katrina Daschner / Austria 2015 / 9’ | |
Zeznania | |
Luke Fowler / Wielka Brytania 2014 / 25’ | |
Twoja milcząca twarz | |
Seamus Harahan / Wielka Brytania 2015 / 6’ | |
Wyspa jest tobą oczarowana | |
Alexander Carver, Daniel Schmidt / USA, Szwajcaria, Australia 2014 / 28’ | |
Konkurs Europejskie Filmy Krótkometrażowe |
|
|
Punkt wyjścia | |
Michał Szcześniak / Polska 2014 / 26’ | |
Niebieski pokój | |
Tomasz Siwiński / Polska, Francja 2014 / 15’ | |
Najwyższy | |
Katarzyna Gondek / Polska 2013 / 20’ | |
Gruby i chudy | |
Aleksandra Brożyna / Polska 2014 / 9’ | |
Obce kolory | |
Kamilla Kuczynski / Niemcy 2013 / 30’ | |
Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe |