English

Niclas Cage jak ze snów. „Dream Scenario” na NH VOD!

29/03/24
Dream Scenario, reż. Kristoffer Borgli
Artysta o artyście: na czym polega fenomen Anselma Kiefera? Mistrzowski początek, czyli sekcja Odkrycia

Święta to dobry czas, by się wyspać, ale trzeba uważać, żeby przypadkiem do Waszych snów nie wkradł się… Nicholas Cage. Być może jednak część z Was chętnie zaprosiłaby go do swoich sennych fantazji?

Od dziś, dzięki współpracy z Gutek Film, na Nowych Horyzontach VOD można zobaczyć przebojowe Dream Scenario Kristoffera Borgliego – opowieść o everymanie, który nagle staje się bohaterem sennych marzeń i koszmarów ludzi na całym świecie. Dream Scenario to przezabawna jazda bez trzymanki, tour de force fenomenalnego Nicolasa Cage’a oraz błyskotliwa, pełna spektakularnych twistów historia o desperackiej potrzebie wyjścia z cienia.

Oglądaj na NH VOD

Dream Scenario: uważaj, o czym śnisz

Z dnia na dzień, a w zasadzie z nocy na noc, Paul Matthews (genialny Cage) staje się celebrytą szczególnej kategorii. Nastoletnie córki przestają się go wstydzić, odzywa się do niego jego była, w oczach studentów zaczyna być cool, a na biurku przybywa lukratywnych kontraktów reklamowych. Wreszcie jest KIMŚ. Jednak szybko jego życie z ucieleśnienia marzeń staje się koszmarem, a z fascynującego fenomenu Paul staje się ofiarą cancel culture.


czytaj także
Program Afrykańskie Nowe Fale w programie 24. MFF mBank Nowe Horyzonty 26/03/24
Dystrybucja Mistrz o mistrzu. „Anselm” Wima Wendersa w kinach od 19 kwietnia 25/03/24
Nowe Horyzonty VOD Neorealista, modernista, obieżyświat. Rozmawiamy o filmach Satyajita Raya 24/03/24
Dystrybucja Dokumentnie. Wim Wenders i kino dokumentalne 3/04/24

Newsletter

OK