English

Weekend z mBank Nowe Horyzonty na Dolnym Śląsku

2/08/23
Niedźwiedzie nie istnieją, reż. Jafar Panahi
„Delikwenci” Rodriga Moreno zdobywcą Grand Prix 23. mBank Nowe Horyzonty Karnety i akredytacje na 14. American Film Festival już w sprzedaży!

Festiwal rusza w trasę po województwie! Dzięki współpracy z naszym wieloletnim partnerem, Dolnośląskim Centrum Filmowym, w najbliższy weekend (4-6 sierpnia) będzie można zobaczyć nowohoryzontowe przeboje w kinach studyjnych prowadzonych przez DCF.

23. MFF mBank Nowe Horyzonty rozgości się w repertuarze kina Apollo w Wałbrzychu, kina Lot w Jeleniej Górze, kina Piast w Legnicy, kina Wawel w Lubaniu oraz kina Pionier w Żarach. Na ekranach pojawią się trzy filmy, które cieszyły się wielką popularnością wśród publiczności 23. Nowych Horyzontów: Niedźwiedzie nie istniejączyli nagrodzony w Wenecji Wielką Nagrodą Jury najnowszy film Jafara Panahiego – reżysera realizującego filmy wbrew nałożonym przez irański rząd sankcjom, irlandzka Cicha dziewczyna w reżyserii Colma Bairéada – nominowana do Oscara w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy oraz Saint Omer Alice Diop – uznany za najlepszy debiut na MFF w Wenecji w 2022 roku.

Szczegółowy program dostępny jest na stronach kin:


czytaj także
Esej Zezwierzęcenie lub przemiana w roślinę poprzez kino albo Lost Lost Lost 2/08/23
Program Podwójna dawka Nowych Horyzontów, czyli filmy SNH dostępne online 2/08/23
Program Bliska-daleka Północ w Twoim domu 3/08/23
Esej Mapowanie melancholii, czyli Focus na Portugalię 3/08/23

Newsletter

OK