English

„Jedna z dwudziestu”: weź udział w quizie Godardowskich Igraszek

13/07/23
Siostro, co rośnie na skażonej ziemi?, reż. Franciska Eliassen
Znamy uczestników 14. edycji Studia Nowe Horyzonty+! Festiwal dostępny. Wydarzenia i seanse z audiodeskrypcją i napisami SDH

Godardowskie Igraszki to jedno z tych miejsc w metawersum Nowych Horyzontów, które bawiąc uczy, a ucząc bawi (choć przede wszystkim bawi). Nasza ukochana ekipa kinofilów/blogerów/vlogerów/memiarzy ponownie będzie relacjonować wrocławski festiwal i ponownie przygotowała też wspólną zabawę w postaci quizu. 

Jeśli chcecie sprawdzić swoją wiedzę filmową (oraz memiarską), doświadczyć nieziemskich emocji i wygrać atrakcyjne nagrody – zgłoście się do „Jednej z dwudziestu”!

„Jedna z dwudziestu” nawiązuje do popularnego teleturnieju „Jeden z dziesięciu” (podobne zasady, choć bez Tadeusza Sznuka). Do udziału w quzie zapraszamy pary, które mogą pochwalić się szeroką znajomością kina: od hitów Christophera Nolana po niepublikowane dzieła Apichatponga Weerasethakula; obeznane z kinofiliskimi obrządkami, a także śledzące uważnie działalność fanpage’a Godardowskich Igraszek. Nagrodą główną są dwa karnety na przyszłoroczną edycję MFF mBank Nowe Horyzonty. Osoby na niższych szczeblach podium otrzymają kody umożliwiające oglądanie filmów na platformie NH VOD.

Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona, a ostatecznym potwierdzeniem zapisu jest otrzymanie maila z informacją o zaakceptowaniu zgłoszenia.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Quiz rozpoczniemy w poniedziałek, 24 lipca, o godz. 20:15, w Klubokawiarni Recepcja.

Regulamin quizu

 


czytaj także
Program Jedz, pij, oglądaj. Kolacja inspirowana filmem „Bulion i inne namiętności” 12/07/23
Program Dobre dźwięki po horyzont. Program koncertów i wydarzeń w klubach 14/07/23
Wydarzenie Sprawdź swoją wiedzę filmową: weź udział w quizie Watching Closely 14/07/23
Branża Znamy tytuły Polish Days 2023 11/07/23

Newsletter

OK