English

Jakie to ładne. Festiwalowe torby i skarpety już w sprzedaży

30/06/23
fot. Michał Mroczkowski
Albo przytul, albo zszokuj – Shortlista podczas 23. mBank Nowe Horyzonty Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty: ogrodniczki i ogrodnicy postępu

Ładne rzeczy to nasza specjalność! W tym roku wykafelkowaliśmy całe Nowe Horyzonty na biało-niebiesko we wspaniałe jaskółcze wzory, które znalazły się także na festiwalowych gadżetach. Jeśli chcecie mieć tę edycję festiwalu zawsze przy sobie (lub na sobie), już teraz możecie kupić w przedsprzedaży zestaw torba + skarpetki z identyfikacją 23. mBank Nowe Horyzonty.

Torby produkowane są lokalnie, we Wrocławiu, w dwóch kolorach do wyboru: czarnym lub białym, zaś skarpetki, dostępne w rozmiarach 36-39 lub 41-44, są przygotowane w ramach współpracy z Many Mornings.

Zestaw można kupić w przedsprzedaży wyłącznie online, z opcją przesyłki kurierskiej na terenie Polski lub odbioru osobistego we Wrocławiu (od 19 lipca).

Liczba zestawów w przedsprzedaży jest limitowana. Torby i skarpetki będą też dostępne w sprzedaży stacjonarnie, w trakcie festiwalu, jednak zakup w przedsprzedaży to gwarancja, że nie obejdziecie się smakiem.

Sprawdź ofertę


czytaj także
Program Sztuka, czyli przyjemność doświadczeń i doświadczanie przyjemności 28/06/23
Program Wieczór specjalny z serialami Netflix na Nowych Horyzontach 27/06/23
News Znamy program tegorocznej edycji mBank Nowe Horyzonty 4/07/23
Program Podróż za horyzont, czyli Młode Horyzonty na Nowych Horyzontach 26/06/23

Newsletter

OK