English

Anty-święta z NH VOD, czyli filmy, o które pokłócicie się przy stole

22/12/22
Climax, reż. Gaspar Noé
268 powodów do radości. Świąteczna promocja Nowych Horyzontów VOD Rozgrzewka przed Oscarami: zobacz nominowanych i laureatów na NH VOD

Kolacja wigilijna przypomina grę w sapera – prędzej czy później znajdziesz się w środku jakiejś sprzeczki lub kłótni. Ale! Możesz prewencyjnie wybrać temat, o który pokłócicie się w gronie bliskich. A cóż – lepiej niż kino – da impuls do ożywionej dyskusji?

Przedstawiamy więc kilka filmowych propozycji z oferty platformy Nowe Horyzonty VOD, które będą doskonałym punktem wyjścia dla Prewencyjnego Uderzenia Wigilijnego.

  1. Climax, reż. Gaspar Noé: Tu sprawa jest prosta. Zaczynasz od słów: „Słyszeliście o tym reżyserze, który zrobił film o tancerzach, którzy przedawkowali LSD? No to posłuchajcie…”.
  2. Deerskin, reż. Quentin Dupieux: Wujek znów chce rozmawiać o polityce? Taktycznie odwróć jego uwagę historią o gościu, który morduje ludzi z miłości do swojej kurtki.
  3. Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie, reż. Paolo Genovese: Najlepiej prewencyjnie puścić od razu na dużym ekranie – wówczas cała rodzina skupi się na komentowaniu i potępianiu życiowych wyborów bohaterek i bohaterów tego filmu, zamiast znów wypytywać o twoje plany na przyszłość.
  4. Fanny i Aleksander, reż. Ingmar Bergman: Kuzyn zaczyna narzekać na swoje życie? A czymże są jego problemy w porównaniu z wiecznym smutkiem wpisanym w ludzką egzystencję?
  5. Frank, reż. Lenny Abrahamson: Włączasz film i od razu dorzucasz komentarz: „Babciu, nie narzekaj, zawsze mogłam/mogłem skończyć jako niespełniony, introwertyczny muzyk, noszący wielką maskę na głowie”.

PS Wszystkie z powyższych filmów obejrzycie w ramach pakietu. A tak się składa, że jeszcze do 6 stycznia możecie kupić pakiet w specjalnej, świątecznej cenie.

Kup pakiet

 


czytaj także
News Spokojnego przejścia w Nowy Rok 23/12/22
News Łzy szczęścia. Sprezentuj Nowe Horyzonty pod choinkę 20/12/22
Dystrybucja Kalendarz premier Stowarzyszenia Nowe Horyzonty na 2023 rok 15/12/22
Dystrybucja W głąb siebie, czyli na kraniec świata. „Godland” w kinach od 13 stycznia 4/01/23

Newsletter

OK