English

Rozgrzewka przed Oscarami: zobacz nominowanych i laureatów na NH VOD

25/01/23
IO, reż. Jerzy Skolimowski
Anty-święta z NH VOD, czyli filmy, o które pokłócicie się przy stole „Godland” ekskluzywnie na NH VOD

Wiemy, że pierwsza myśl po ogłoszeniu nominacji, to: „trzeba obejrzeć wszystko, wszędzie i najlepiej naraz”, ale my zachęcamy, żeby podejść do sprawy na spokojnie, zaparzyć herbaty i delektować się dobrym kinem, w ramach przyjemnej, przed-oscarowej rozgrzewki. Na platformie Nowe Horyzonty VOD znajdziecie wiele świetnych filmów, które albo mają szansę zdobyć Oscara, albo już mogą pochwalić się statuetkami Akademii na swoim koncie. Wśród nich jest nasza polska perełka – nominowane w kategorii Najlepszego Filmu Międzynarodowego IO Jerzego Skolimowskiego (na NH VOD najtaniej w sieci!).

Zobacz IO

Na nowohoryzontowej platformie znajdziecie także Girl, debiutancki film Lukasa Dhonta, który w tym roku ma szansę zdobyć Oscara za Blisko (w kinach od 17 lutego). Girl to dojrzałe, poruszające kino o wyczerpującej walce o siebie w pozornie akceptującym świecie, ale również pełna emocji historia o podążaniu za marzeniami.

Zobacz Girl

Ruben Östlund idzie jak burza (lub lepiej: jak sztorm) przez różnego rodzaju ceremonie wręczenia nagród, a w tym roku wyreżyserowane przez niego W trójkącie ma szansę zdobyć trzy Oscary, w tym dla Najlepszego Filmu. Warto więc odświeżyć wcześniejszą perełkę szwedzkiego mistrza: na NH VOD znajdziecie The Square, czarną komedię nagrodzona Złotą Palmą w Cannes.

Zobacz The Square

To jednak nie koniec (około)Oscarowych dobroci. W sekcji Niehollywoodzkie Oscary znajdziecie kilkadziesiąt filmów nagrodzonych lub nominowanych do Oscara. Wśród nich m.in.:

Sprawdź pełną ofertę NH VOD


czytaj także
Dystrybucja „Blisko” nominowane do Oscara! Film Lukasa Dhonta w kinach od 17 lutego 24/01/23
News Wylicytuj karnety na festiwale! Nowe Horyzonty grają razem z WOŚP 26/01/23
Dystrybucja Zobacz przedpremierowo nominowane do Oscara „Blisko” 31/01/23
Dystrybucja „Blisko” ze Znakiem Jakości Zespołu Edukatorów Filmowych 2/02/23

Newsletter

OK