English

Wygraj Miłość od mydlarni 4 Szpaki

5/08/22
fot. Alina Metelytsia
We really need you tonight. „Pięć diabłów” od dziś w kinach!

Podczas tegorocznej edycji festiwalu przestrzeń Kina Nowe Horyzonty wypełniał zapach miłości. Oraz korzennej koli, rzecz jasna. Produkty z mydlarni 4 Szpaki podbiły serca (i nosy) uczestniczek i uczestników wydarzenia, zamieniając prozaiczną czynność mycia dłoni w prawdziwą ucztę dla zmysłów. 

Mamy dobrą informację dla tych, którzy chcą wypełnić zapachem miłości również swoje domy: dziś rozpoczyna się konkurs, w ramach którego można wygrać zestawy kosmetyków od 4 Szpaków.

Zadanie konkursowe

Z arystokratyczną nonszalancją – jak Joanna Hogg? A może z zaangażowaniem i werwą – jak Agnieszka Holland? Nagraj wideo (maksymalnie 15 sekund) lub zrób zdjęcie, na którym zaprezentujesz, jak myć ręce w stylu Twojego ulubionego reżysera lub reżyserki. Dodaj też krótki komentarz (maksymalnie 200 znaków) z opisem wybranej metody. Nagrania/zdjęcia wraz z opisem zamieść w komentarzu, w odpowiedzi na wpis konkursowy, który znajdziesz w grupie Nowe Horyzonty po godzinach. 3 najlepsze zgłoszenia nagrodzimy zestawami kosmetyków Miłość od mydlarni 4 Szpaki. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku (8 sierpnia), do godz. 12:00. Jedna osoba może dodać maksymalnie 3 zgłoszenia konkursowe.

Przeczytaj regulamin konkursu


czytaj także
Dystrybucja „Zmysłowe i porywające”: krytycy chwalą „Pięć diabłów” 7/12/22
News Sprezentuj festiwal pod choinkę. Świąteczny voucher na 23. Nowe Horyzonty 8/12/22
Nowe Horyzonty VOD 268 powodów do radości. Świąteczna promocja Nowych Horyzontów VOD 13/12/22
Dystrybucja Kalendarz premier Stowarzyszenia Nowe Horyzonty na 2023 rok 15/12/22

Newsletter

OK