English

Uśmiech, Nowe Horyzonty. Zostań fotografką/fotografem festiwalu

1/06/22
fot. BTW Photographers
Nowości z festiwalu w Cannes w programie 22. Nowych Horyzontów Małgorzata Sadowska i Ewa Szabłowska dyrektorkami artystycznymi festiwalu

My mamy dobre oko do filmów, ale potrzebujemy kogoś, kto ma dobre oko do obserwacji dynamicznych i rozbudowanych wydarzeń kulturalnych. Poszukujemy fotografek i fotografów, z którymi nawiążemy współpracę w ramach nadchodzącej, 22. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Tegoroczna odsłona wydarzenia odbędzie się w dniach 21-31 lipca, a na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 czerwca.

Nowe Horyzonty to bardzo wdzięczne wydarzenie do fotografowania: w trakcie festiwalu będzie okazja, żeby zrobić zdjęcia gwiazdom polskiego i światowego kina, uwiecznić nocne życie klubu festiwalowego, przygotować relacje ze spotkań z twórcami, wydarzeń artystycznych i koncertów (m.in. legendy brytyjskiego rocka – Tindersticks), a przede wszystkim uchwycić niepodrabialną atmosferę jednego z największych wydarzeń filmowych w Polsce.

Poszukujemy osób dyspozycyjnych możliwie w trakcie wszystkich 11 festiwalowych dni. Zgłoszenia wysyłajcie na adres kaja.marchewka@nowehoryzonty.pl, zaś w samym zgłoszeniu zamieśćcie zestaw najważniejszych informacji:

  • krótką notatkę z opisem doświadczenia zawodowego, w tym o najważniejszych współpracach (maksymalnie 1800 znaków ze spacjami),
  • link do portfolio wraz z reportażem,
  • informację o dostępności w trakcie Nowych Horyzontów.

czytaj także
Wywiad Jest wiele historii do opowiedzenia. Rozmowa z dyrektorkami artystycznymi 2/06/22
Program Nagrodzony Złotą Palmą „Triangle of Sadness” w programie Nowych Horyzontów 28/05/22
News W kontakcie z „teraz”? – relacja z 75. festiwalu w Cannes 27/05/22
Ogłoszenie Ostatnie dni naboru na wolontariat. Dołącz do zespołu Nowych Horyzontów! 27/05/22

Newsletter

OK