English

22. NH: rozpoczęła się sprzedaż akredytacji dziennikarskich i branżowych

20/04/22
fot. Kaja Marchewka
Retrospektywa twórczości Lucile Hadžihalilović na 22. Nowych Horyzontach „Memoria” już w kinach. Sprawdź, gdzie gramy

Za 3 miesiące rozpocznie się 22. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty. W programie tradycyjnie znajdą się zarówno hity z największych wydarzeń filmowych na świecie (Cannes, Wenecja, Toronto, Berlinale czy Sundance), jaki i awangardowe perły, retrospektywy czy nowe dzieła mistrzyń i mistrzów kina. Część stacjonarna tegorocznych Nowych Horyzontów odbędzie się w dniach 21-31 lipca, tradycyjnie we Wrocławiu.

Dziś rozpoczyna się sprzedaż akredytacji dziennikarskich, które mogą zakupić dziennikarki/dziennikarze oraz blogerki/blogerzy filmowi aktywni zawodowo, a także akredytacji branżowych, przyznawanych przedstawicielom branży filmowej aktywnym zawodowo. Osoby posiadające akredytacje będą mogły zobaczyć maksymalnie 50 filmów na pokazach stacjonarnych. Koszt jednej akredytacji dziennikarskiej na cały festiwal wynosi 330 zł, z kolei branżowa kosztuje 430 zł.

Istnieje także możliwość zakupu akredytacji 6-dniowych w cenie 200 zł (dziennikarska) lub 270 zł (branżowa). W przypadku zakupu akredytacji 6-dniowej należy zadeklarować termin przyjazdu – prosimy o uważne wypełnienie tego pola; terminu nie będzie można zmienić po zakupie. Akredytacje dziennikarska i branżowa nie uprawniają do korzystania z festiwalu online.

Uwaga! Pula wszystkich akredytacji jest ograniczona. Sprzedaż akredytacji zakończy się 23 czerwca lub w momencie wyczerpania puli.

Szczegółowe zasady zakupu i korzystania z akredytacji dziennikarskich dostępne są tutaj; z akredytacji branżowych – tutaj.

 

Kup akredytację dziennikarską

Kup akredytację branżową

 

W razie pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Pawełczyk: aleksandra.pawelczyk@nowehoryzonty.pl lub Stanisławem Abramikiem: stanislaw.abramik@nowehoryzonty.pl.


czytaj także
Program Z Cannes do Wrocławia: „Godland” Hlynura Pálmasona w programie festiwalu 14/04/22
Program Retrospektywa twórczości Jonasa Mekasa w stulecie urodzin na 22. NH 26/04/22
Program Kino przesilenia. Zobacz identyfikację graficzną 22. MFF Nowe Horyzonty 28/04/22
Dystrybucja „Memoria”: zobacz klimatyczny zwiastun filmu z Tildą Swinton 11/04/22

Newsletter

OK