English

Weekend najlepiej spędzić „Na rauszu”. Zobacz nowości na NH VOD

15/10/21
Na rauszu, reż. Thomas Vinterberg
Najlepsza impreza i to bez wychodzenia spod koca. Sprawdź nowości na NH VOD Folwark zwierzęcy, czyli „Gunda” i inne nowości na NH VOD

Kieliszki w dłoń, zaczynamy weekend, którego wodzirejem będzie sam Mads Mikkelsen. Dziś na platformie Nowe Horyzonty VOD debiutuje bowiem obsypany nagrodami (w tym Oscarem) film Thomasa Vinterberga – Na rauszu, z koncertową rolą Mikkelsena. 

Również od dzisiaj na NH VOD można oglądać Za późno, by umrzeć młodo – perełkę w reżyserii Domingii Sotomayor oraz „punkową operę noir”, czyli Zrujnowane serce w reżyserii Khavna de la Cruza.

Na rauszu, reż. Thomas Vinterberg

Laureat Oscara dla Najlepszego Filmu Międzynarodowego to mocny filmowy koktajl, który uderza do głowy i podnosi stężenie endorfin we krwi. Vinterberg, duński mistrz kina, nazywa swój najnowszy film pochwałą życia, a nie picia. Tylko czy umiemy jeszcze przeżywać stany upojenia bez procentów? W postać głównego bohatera, Martina, wcielił się z godną podziwu wrażliwością, charyzmą i empatią Mads Mikkelsen – i jest to bez wątpienia jeden z najlepszych występów w jego karierze.

Za późno, by umrzeć młodo, reż. Dominga Sotomayor

Chilijska reżyserka, zwyciężczyni Nowych Horyzontów sprzed 6 lat za Od czwartku do niedzieli, scenariusz najnowszego filmu oparła na własnych wspomnieniach z dzieciństwa. Za reżyserię Za późno, by umrzeć młodo, nad którym unosi się magiczna aura letnich zabaw i pierwszych wtajemniczeń, nagrodzono ją na festiwalu w Locarno.

Zrujnowane serce, reż. Khavn de la Cruz

Filmowa ballada o miłości znalezionej przypadkiem wśród ponurych ulic i rozpadających się domów w slumsach Manili. Jej bohaterami są gangster (japoński gwiazdor Tadanobu Asano) i pracowanica seksualna (znana z Post Tenebras Lux Nathalia Acevedo), którzy postanawiają wspólnie uciec i ukryć się przed zemstą współpracowników. 

Sprawdź pełną ofertę Nowych Horyzontów VOD


czytaj także
Ogłoszenie Wspomóż działania Fundacji Ocalenie. Weź udział w pokazach specjalnych 13/10/21
Dystrybucja „Notturno” w kinach od 15 października 11/10/21
Wydarzenie Zobacz wszystkie stany kina na 12. American Film Festival. Kup karnet! 6/10/21
Nowe Horyzonty VOD Zobacz „Niefortunny numerek lub szalone porno” | wyłącznie na NH VOD 26/10/21

Newsletter

OK