English

Rusza nabór na wolontariat 21. MFF Nowe Horyzonty. Zgłoś się!

11/05/21
(fot. Filip Basara)
„Proste rzeczy” w kinach od 4 czerwca. Sprawdź kalendarz premier filmów SNH Film Your Story: zgłoś pomysł na film i weź udział w konkursie NH i OPPO

Bez wsparcia wolontariatu nie ma festiwalu – to dzięki wielkiej pomocy wolontariuszek i wolontariuszy Nowe Horyzonty mają znakomitą atmosferę i są jednym z najlepszych wydarzeń filmowych w Polsce. Po ubiegłorocznej edycji NH online, w tym roku, między 12 a 22 sierpnia, zapraszamy na stacjonarną odsłonę wydarzenia we Wrocławiu.

Dziś rozpoczynamy nabór zgłoszeń na tegoroczny wolontariat – aby się zgłosić, należy wypełnić formularz. Na zgłoszenia czekamy do 30 maja (do końca dnia).

Formularz do wypełnienia

Na czym polega praca wolontariusza?

Wolontariusz festiwalu Nowe Horyzonty pomaga w przygotowaniu i realizacji wszystkich wydarzeń festiwalowych – tak, aby uczestnicy i goście mogli cieszyć się festiwalem i jego niepowtarzalną atmosferą. Pomoc wolontariuszy jest bardzo potrzebna przy obsłudze projekcji w kinie, podczas przygotowywania oprawy plastycznej festiwalu, organizacji widowni, czy przy obsłudze centrum festiwalowego. Wolontariusz pracuje według ustalonego harmonogramu, w systemie zmianowym i pod kierunkiem opiekuna.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Organizacja tegorocznego festiwalu wymaga od nas szczególnej ostrożności – tak, aby zapewnić wszystkim osobom działającym w ramach wolontariatu maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Większość szkoleń przygotowawczych przeprowadzimy online, a na miejscu zapewnimy niezbędne środki ochrony osobistej. Uwaga! W tym roku wolontariuszami mogą zostać tylko osoby pełnoletnie.

***

Wyniki rekrutacji rozsyłane będą drogą mailową od 9 czerwca 2021 roku, od godz. 12.00. Wypełnienie i przesłanie aplikacji nie jest równoznaczne z przyjęciem na wolontariat. Decyzję o przyjęciu do grona wolontariuszy, czyli pozytywnego rozpatrzenia aplikacji i podpisaniu umowy, podejmuje organizator.

Szczegółowe informacje dotyczące wolontariatu

Do zobaczenia we Wrocławiu!


czytaj także
Nowe Horyzonty VOD Koty nie są tym, czym się wydają. Zobacz nowości na platformie NH VOD 14/05/21
Branża Nabór na New Horizons' Polish Days Goes to Cannes 5/05/21
Program (Nie)perfekcyjna codzienność, Berlin jako bohater i Tajlandia bez cenzury 18/05/21
Program Hong, Diaz, Soda, Fukada, Suwichakornpong, Jerżanow: mistrzowie z Azji 20/05/21

Newsletter

OK