English

Koty nie są tym, czym się wydają. Zobacz nowości na platformie NH VOD

14/05/21
Koko-di Koko-da, reż. Johannes Nyholm
Film Your Story: zgłoś pomysł na film i weź udział w konkursie NH i OPPO (Nie)perfekcyjna codzienność, Berlin jako bohater i Tajlandia bez cenzury

Przyjęcie urodzinowe z mrocznym kotem w tle, wielka odyseja po warszawskich knajpach i klubach (i to w wewnątrz tychże, w złotych czasach przed reżimem sanitarnym), wyprawa do Paryża, a na deser podróż na kraniec czasu: to nasze filmowe propozycje na nadchodzący weekend.

Od dziś na platformie Nowe Horyzonty VOD można oglądać cztery nowości: Koko-di Koko-da Johannesa Nyholma, Prawdę Hirokazu Koreedy, Wszystkie nieprzespane noce Michała Marczaka i Photon Normana Leto. Z kolei katalog propozycji dla młodych widzów wzbogacił się o dwa tytuły: Dużą rybę i begonię (reż. Xuan Liang, Chun Zhang) oraz Zimowe przygody Jill i Joy (reż. Saara Cantell).

Nowości na Nowych Horyzontach VOD

Koko-di Koko-da, reż. Johannes Nyholm

Koty nie są tym, czym się wydają. Koko-di Koko-da przypomina film, który mogliby wspólnie nakręcić David Lynch i Lars von Trier. Oto fascynująca historia rodziny i urodzinowego przyjęcia, która nieoczekiwanie zmienia się w na poły baśń, na poły horror.

Prawda, reż. Hirokazu Koreeda

Najnowszy i jednocześnie pierwszy nakręcony poza Japonią film Hirokazu Koreedy, autora nagrodzonych Złotą Palmą w Cannes Złodziejaszków. Czuły obserwator japońskiej współczesności i jeden z najlepszych portrecistów życia rodzinnego tym razem zabiera nas do Francji.

Wszystkie nieprzespane noce, reż. Michał Marczak

Manifest pokolenia millenialsów, Niewinni czarodzieje na miarę XXI wieku, oda do bezsennych nocy i fascynująca odyseja po klubach i domówkach, pustych ulicach i zatłoczonych brzegach imprezowej Wisły.

Photon, reż. Norman Leto

Epickie spotkanie sztuki z naukami ścisłymi w formie eksperymentalnego wykładu. Filmowa podróż od początków wszechświata do niekreślonej, postludzkiej przyszłości.

Katalog Nowe Horyzonty VOD


czytaj także
Ogłoszenie Rusza nabór na wolontariat 21. MFF Nowe Horyzonty. Zgłoś się! 11/05/21
Program Hong, Diaz, Soda, Fukada, Suwichakornpong, Jerżanow: mistrzowie z Azji 20/05/21
Dystrybucja „Proste rzeczy” już w kinach! 21/05/21
Dystrybucja „Proste rzeczy” w kinach od 4 czerwca. Sprawdź kalendarz premier filmów SNH 5/05/21

Newsletter

OK