English

Zacznij długi weekend z Tildą Swinton. Sprawdź nowości na NH VOD

30/04/21
Nienasyceni, reż. Luca Gadagnino
21. MFF Nowe Horyzonty: rozpoczęła się sprzedaż akredytacji branżowych Nabór na New Horizons' Polish Days Goes to Cannes

Tilda Swinton w dwóch filmach i w trzech różnych rolach: to nasza propozycja na dobry początek długiego weekendu.

Piątkowe popołudnie polecamy zacząć od Nienasyconych (słońce, Włochy, miłość i intryga), gdzie Swinton wciela się w gwiazdę rocka uciekającą przed zgiełkiem show biznesu. Na drugie danie najlepsza będzie Suspiria (taniec, Berlin, również intryga), w której aktorka występuje w podwójnej roli – zagadkowej mistrzyni tańca i psychoanalityka skrywającego tajemnicę. Za kamerą każdego z filmów stanął mistrz Luca Guadagnino.

Od dziś na NH VOD oglądać można także Synów Danii – trzymającą w napięciu historię, w której poznajemy Kopenhagę daleką od mitu hygge, a także Tylko zwierzęta nie błądzą – jedną z najciekawszych miłosno-kryminalnych układanek we współczesnym francuskim kinie. Młodsi widzowie mogą zobaczyć drugi zestaw przygód Żubra Pompika oraz animację na podstawie bestsellerowej powieści – Białego kła.

Majówka z Nowymi Horyzontami VOD | rodzinnie przed ekranem

Najlepszy stosunek jakości do ceny, niezależność od kaprysów pogody, a przede wszystkim starannie wybrane, filmowe atrakcje dla całej rodziny. Majówka z Nowymi Horyzontami VOD to zdecydowanie najpewniejsza inwestycja (i czasu, i pieniędzy) na nadchodzący długi weekend. Na każdy dzień majówki przygotowaliśmy specjalną propozycję programową.

Sprawdź propozycje na majówkę

Nowości na NH VOD

Nienasyceni, reż. Luca Gadagnino

Na pierwszym planie: miłość, seks i rock’n’roll na słonecznej wyspie u wybrzeży Sycylii. Na drugim: sprytnie ukazane mroczne strony show biznesu i rozwarstwienie społeczne. Do tego gwiazdorska obsada, intryga i muzyka The Rolling Stones. 

Suspiria, reż. Luca Guadagnino

Włoski reżyser, w swoim remake’u kultowej Suspirii Daria Argento, wraca do kultowego horroru, który śmiertelnie przeraził go w dzieciństwie. Nie naśladuje jednak starego mistrza, tylko bezczelnie i niezwykle oryginalnie bawi się historią młodziutkiej tancerki, Susie Bannion.

Synowie Danii, reż. Ulaa Salim

Trzymająca w napięciu opowieść o brudnej polityce, rasizmie i próbie odnalezienia swojej tożsamości w świecie pełnym napięć. Reżyser Ulaa Salim – syn irackich imigrantów – prezentuje w swoim filmie mroczne oblicze Danii.

Tylko zwierzęta nie błądzą, reż. Dominik Moll

Rewelacja MFF w Wenecji, zainspirowana bestsellerową powieścią kryminalną Colina Niela. W rolach głównych wystąpiły gwiazdy europejskiego kina: Denis Menochet (Dzięki BoguBękarty wojny), Damien Bonnard (NędznicyDunkierka) oraz Valeria Bruni Tedeschi (Zwariować ze szczęściaIsabelle i mężczyźni).

Sprawdź katalog NH VOD


czytaj także
Nowe Horyzonty VOD Majówka z Nowymi Horyzontami VOD | rodzinnie przed ekranem 29/04/21
Media 21. MFF Nowe Horyzonty: rozpoczęła się sprzedaż akredytacji dziennikarskich 28/04/21
Program 21. MFF Nowe Horyzonty: pokazy online aż do 29 sierpnia 26/04/21
Dystrybucja „Proste rzeczy” w kinach od 4 czerwca. Sprawdź kalendarz premier filmów SNH 5/05/21

Newsletter

OK