English

21. MFF Nowe Horyzonty: rozpoczęła się sprzedaż akredytacji dziennikarskich

28/04/21
21. MFF Nowe Horyzonty: pokazy online aż do 29 sierpnia 21. MFF Nowe Horyzonty: rozpoczęła się sprzedaż akredytacji branżowych

Za niecałe 4 miesiące rozpocznie się 21. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty. W programie NH tradycyjnie znajdą się zarówno hity z największych wydarzeń filmowych na świecie (Cannes, Wenecja, Toronto, Berlinale czy Sundance), jaki i awangardowe perły, retrospektywy czy nowe dzieła kinowych mistrzyń i mistrzów.

Tegoroczna odsłona festiwalu będzie miała formę hybrydową: między 12 a 22 sierpnia zapraszamy na pokazy stacjonarne we Wrocławiu, a do 29 sierpnia – na pokazy online.

Dziś rozpoczyna się sprzedaż akredytacji dziennikarskich, które mogą zakupić dziennikarki/dziennikarze, a także blogerki/blogerzy filmowi aktywni zawodowo. Osoby posiadające akredytacje dziennikarskie będą mogły zobaczyć maksymalnie 50 filmów na pokazach stacjonarnych i dodatkowo 5 filmów online. Koszt jednej akredytacji dziennikarskiej wynosi 250 zł.

Uwaga! Pula wszystkich akredytacji jest ograniczona. Sprzedaż akredytacji zakończy się 15 lipca lub w momencie wyczerpania puli. Osoby zainteresowane uczestniczeniem jedynie w części online festiwalu prosimy o cierpliwość – niedługo przedstawimy szczegółowe informacje.

Szczegółowe zasady zakupu i korzystania z akredytacji branżowych dostępne są tutaj.

Kup akredytację dziennikarską

W razie pytań związanych z akredytacjami dziennikarskimi prosimy o kontakt z Aleksandrą Pawełczyk: aleksandra.pawelczyk@nowehoryzonty.pl lub Stanisławem Abramikiem: stanislaw.abramik@snh.org.pl.


czytaj także
Nowe Horyzonty VOD Majówka z Nowymi Horyzontami VOD | rodzinnie przed ekranem 29/04/21
Nowe Horyzonty VOD Zacznij długi weekend z Tildą Swinton. Sprawdź nowości na NH VOD 30/04/21
Nowe Horyzonty VOD Nie wierzysz, że art-house może trwać poniżej 1,5h? 23/04/21
Przestrzeń NH Nowi dyrektorzy MFF Nowe Horyzonty i American Film Festival 21/04/21

Newsletter

OK