English

Muzyka w filmie: warsztaty z No Problemo Music & Sirens dla branży filmowej

10/07/20
Polish Days 2020: nowe filmy von Horna, Jakimowskiego, Łozińskiego i innych Znamy uczestników 11. edycji Studia Nowe Horyzonty+

Jaka jest rola muzyki w filmie? Kiedy twórcy powinni zacząć o niej myśleć, żeby odpowiednio wpłynęła na kształt filmu i na odbiór całego dzieła?

O tym i wielu innych muzycznych tematach opowiedzą przedstawiciele firmy No Problemo Music, partnera Polish Days oraz fundatora jednej z nagród. 2-godzinny warsztat odbędzie się online 21 lipca o godzinie 14.00. Bezpłatne wydarzenie skierowane jest do reżyserek/reżyserów, producentek/producentów i wszystkich tych, którzy pracują w branży lub właśnie zaczynają swoją przygodę z filmem. Zapraszamy do muzycznej podróży! Wystarczy zapisać się poprzez formularz dostępny online.

Formularz

Podczas warsztatów on-line zastanowimy się nad tym, na którym etapie produkcji zaczynać poszukiwania muzyki, na co zwracać szczególną uwagę. Ewa Kowalewska-Kondrat, konsultantka muzyczna z No Problemo Music, opowie też skąd czerpiemy naszą muzykę i w jaki sposób można na niej pracować. Aneta Brykalska, senior music supervisor z Sirens, wprowadzi Was w arkana licencjonowania utworów oryginalnych, zwracając szczególną uwagę na to czego się wystrzegać. Rafał Kulczycki, kompozytor i producent z Sirens, podzieli się z Wami swoimi doświadczeniami kompozytora, współpracującego z twórcami filmowymi nad ich projektami.

Celem warsztatu jest wyposażenie twórców i twórczyń filmowych w niezbędną wiedzę z zakresu używania muzyki w filmach, wypracowanie dobrych praktyk, które pomogą bezproblemowo realizować kolejne produkcje.

No Problemo Music to niezależna, butikowa firma i wyłączny przedstawiciel w Polsce jednej z topowych fonotek na świecie - Audio Network. No Problemo Music łączy w sobie najlepsze cechy obu światów zawodowych: doświadczenie i kontakty, zdobyte w strukturach korporacyjnych wiodącego na świecie wydawcy, z entuzjazmem i swobodą twórczą niezależnej firmy. Producenci, twórcy, studia dźwiękowe, broadcasterzy i inni doceniają naszą etykę pracy „bez problemu”.


czytaj także
Branża Pitchingi projektów z Atelier Scenariuszowego. Trwa nabór zgłoszeń 14/07/20
Polecamy Polska premiera "Szarlatana" Agnieszki Holland we Wrocławiu 15/07/20
Dystrybucja "Siła ognia" i "Wysoka dziewczyna" - sprawdź listę kin 3/07/20
Branża W Polish Days chodzi o odkrycia 3/07/20

Newsletter

OK