English
zaloguj / zarejestruj

Akredytacje branżowe na 19. MFF Nowe Horyzonty już w sprzedaży

7/05/19
(fot. Filip Basara)
New Horizons’ Polish Days Goes to Cannes na targach Marché du Film Znamy uczestników 10. edycji Studia Nowe Horyzonty +

Rozpoczęła się sprzedaż akredytacji branżowych na 19. MFF Nowe Horyzonty (25 lipca - 4 sierpnia 2019) we Wrocławiu. 

W tym roku ponownie oprócz akredytacji branżowych na cały festiwal w sprzedaży znalazły się akredytacje 6-dniowe.

Cena akredytacji na cały festiwal wynosi:

od 7 maja do 31 maja 2019 - 350 zł (z VAT)
od 1 czerwca do 30 czerwca 2019 - 390 zł (z VAT)

Cena akredytacji 6-dniowej wynosi:

od 7 maja do 31 maja - 200 zł (z VAT)
od 1 czerwca do 30 czerwca - 215 zł (z VAT)

Kupujący akredytację 6-dniową zobowiązany jest do wyboru terminu pobytu na festiwalu tj. wskazania 6 następujących po sobie dni. Sprzedaż akredytacji trwa od 7 maja br. do wyczerpania puli, ale nie dłużej niż do 30 czerwca 2019. Akredytacje są przyznawane przedstawicielom branży filmowej aktywnym zawodowo.

Zasady zakupu i korzystania z akredytacji branżowych

Zamów akredytację branżową

MFF Nowe Horyzonty znany jest ze swojego wszechstronnego programu, od lat oferuje też różnorodne wydarzenia branżowe, które przyciągają do Wrocławia profesjonalistów z całego świata: producentów i reżyserów, scenarzystów, dystrybutorów, sales agentów, selekcjonerów festiwali filmowych, pracowników działów promocji, dziennikarzy i krytyków filmowych. Podczas festiwalu odbywają się ważne dla polskiego i zagranicznego środowiska filmowego debaty, dyskusje, konferencje, warsztaty i masterclassy poświęcone promocji zagranicznej, developmentowi, filmom dla dzieci, produkcji czy postprodukcji. Przedstawiciele polskiej i zagranicznej branży filmowej (co roku ok. 600 gości) mają okazję uczestniczyć w wydarzeniach takich jak Polish Days, Studio Nowe Horyzonty+ oraz Sunday in the Country.

W ramach 19. MFF Nowe Horyzonty we Wrocławiu po raz kolejny odbędzie się najważniejsze wydarzenie branżowe w Polsce - Polish Days (30 lipca-1 sierpnia), podczas którego na zamkniętych pokazach filmowych przedstawiciele branży z całego świata oglądają najnowsze polskie filmy, a producenci i przedstawiciele funduszy filmowych szukają polskich projektów, w które mogliby się zaangażować. Wydarzenie jest organizowane od 2013 roku wraz z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej, we współpracy z kluczowymi instytucjami filmowymi w Polsce.

W dniach 27-30 lipca, również podczas festiwalu, odbędzie się dziesiąta edycja Studia Nowe Horyzonty+, programu szkoleniowego organizowanego wspólnie z Creative Europe Desk Polska, skierowanego do młodych przedstawicieli branży filmowej. To cztery dni warsztatów i wykładów dotyczących różnych aspektów promocji i rozwoju projektu. Jego głównym zadaniem jest dostarczenie młodym profesjonalistom wiedzy na temat międzynarodowego rynku filmowego, a także pomoc w określeniu drogi kariery w Polsce i za granicą.

Bardzo cenimy sobie współpracę z przedstawicielami branży filmowej.

Zapraszamy do akredytowania się na tegoroczną edycję MFF Nowe Horyzonty!

W razie pytań prosimy o kontakt:
festiwal@nowehoryzonty.pl

Polish Days
polishdays@nowehoryzonty.pl

Studio Nowe Horyzonty+
studio@nowehoryzonty.pl


czytaj także
Media Rozpoczęła się sprzedaż akredytacji dziennikarskich na 19. NH 7/05/19
Ogłoszenie Nabór na wolontariat 19. NH od 13 maja do 2 czerwca 8/05/19
Program "Mowa ptaków" Xawerego Żuławskiego – premierowo na 19. MFF Nowe Horyzonty 9/05/19
Program Lost Lost Lost - kino z obrzeży 5/05/19