English

Nabór na New Horizons' Polish Days Goes to Cannes 2019

1/03/19
Palais des Festivals (fot. Alexandra Fleurantin)
Hity światowych festiwali na 19. MFF Nowe Horyzonty, nowy film Ozona Mistrzowie kina Azji: Tsai Ming-liang, Shengze Zhu, Bi Gan i Zhang Lu

PISF - Polski Instytut Sztuki Filmowej wraz z MFF Nowe Horyzonty zapraszają do udziału w programie The Goes to Cannes.

PISF - Polski Instytut Sztuki Filmowej wraz z MFF Nowe Horyzonty zapraszają do udziału w programie The Goes to Cannes na targach Marché du Film podczas 72. MFF w Cannes.

W ramach współpracy Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty po raz trzeci znalazł się wśród kilku wybranych imprez filmowych z całego świata, które zaprezentują filmy na etapie produkcji w prestiżowym programie The Goes to Cannes podczas największych targów filmowych Marché du Film na 72. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

The Goes to Cannes to program, do którego zapraszane są największe festiwale, aby przedstawić zagranicznej branży wybrane przez siebie filmy, które nie mają jeszcze agentów sprzedaży, dystrybutorów, czy wyznaczonej premiery festiwalowej.

Polski Instytut Sztuki Filmowej wraz z MFF Nowe Horyzonty ogłaszają nabór do programu pełnometrażowych filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych, które spełniają kryteria:

  • są na etapie produkcji lub postprodukcji,

  • do czasu prezentacji w maju nie będą mieć agenta sprzedaży.

Prezentacja wyselekcjonowanych projektów odbywa się z udziałem producenta i / lub reżysera.

Projekty (tytuł filmu, etap produkcji, opis filmu, wybrany fotos, obsada, producent) prosimy zgłaszać na adres: marzena.cieslik@pisf.pl do 20 marca.

Zamknięty pokaz New Horizons' Polish Days Goes to Cannes odbędzie się wyłącznie dla przedstawicieli międzynarodowej branży filmowej (selekcjonerów festiwalowych, agentów sprzedaży, dystrybutorów, producentów, etc.) podczas 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

Więcej informacji


czytaj także
Program Kino jest kobietą. Filmy autorstwa światowej sławy reżyserek 14/03/19
Dystrybucja Gdzie oglądać "Girl" Lukasa Dhonta - lista kin 19/03/19
Polecamy Urszula Śniegowska o festiwalu Sundance 2019 10/02/19
Dystrybucja Polskie media o "Girl" Lukasa Dhonta 20/03/19

Newsletter

OK