|
|
Byłeś tam ze swoim przyjacielem, Frankiem | |
Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson / Szwecja 2004 / 10’ | |
Człowiek znikąd | |
Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson / Szwecja 1996 / 8’ | |
Droga flądry | |
Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson / Szwecja 2005 / 10’ | |
Hotel Rienne | |
Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson / Szwecja 2002 / 27’ | |
Kobieta i gramofon | |
Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson / Szwecja 2006 / 4’ | |
Muzyka na apartament i sześciu bębniarzy | |
Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson / Szwecja 2001 / 10’ | |
Pan Pendel - deszcz | |
Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson / Szwecja 2000 / 5’ | |
Pan Pendel - dziewczyny | |
Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson / Szwecja 2000 / 5’ | |
Pan Pendel – piłka nożna | |
Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson / Szwecja 2000 / 5’ | |
Szwecja | |
Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson / Szwecja 2000 / 8’ | |
filmy krótkie - dokumenty, fabuły |
|
|
Dwanaście i pół minuty | |
Joscha Douma / Niemcy 2003 / 14’ | |
Hilda i Karl | |
Toke Constantin / Niemcy 2007 / 13’ | |
Konspiracja w Neuschwanstein | |
Ingo Rasper / Niemcy 2005 / 15’ | |
Moi rodzice | |
Neele Leana Vollmar / Niemcy 2003 / 18’ | |
Ostatnie dni | |
Oliver Frohnauer / Niemcy 2005 / 35’ | |
filmy krótkie - dokumenty, fabuły |
|
|
52 procent | |
Rafał Skalski / Polska 2007 / 20’ | |
Bejbe | |
Magdalena Parczewska / Polska 2006 / 3’ | |
Czarno-biały | |
Michał Tywoniuk / Polska 2002 / 5’ | |
Dwa kolory | |
Barbara Szewczyk / Polska 2005 / 4’30’’ | |
Femme Fatale | |
Daria Kopiec / Polska 2005 / 5’ | |
Instynkt | |
Sebastian Maliszewski / Polska 2002 / 4’ | |
Księżniczka | |
Karolina Pająk / Polska 2006 / 3’30’’ | |
Lilith | |
Anna Winkler / Polska 2004 / 5’ | |
Nie śpij | |
Bogusław Bielański / Polska 2005 / 11’ | |
Okna, drzwi, ściany | |
Kamila Chomicz / Polska 2004 / 4’ | |
Osiem | |
Daria Kopiec / Polska 2006 / 9’30’’ | |
Rysy | |
Alicja Pahl / Polska 2004 / 7’ | |
Turysta | |
Łukasz Żal / Polska 2004 / 4’ | |
Windy | |
Kamila Chomicz / Polska 2006 / 4’ | |
Nowe Horyzonty Tańca |
|
|
Dym | |
Claudia Romero / Niemcy 2003 / 2’ | |
Jam Session | |
Izabela Plucinska / Polska, Niemcy 2005 / 9’30’’ | |
Król głupców | |
Olaf Encke / Niemcy 2004 / 9’ | |
Lucia | |
Felix Gönnert / Niemcy 2004 / 8’ | |
Mój happy end | |
Milen Vitanov / Niemcy 2007 / 5’ | |
Nasz człowiek w stanie nirwany | |
Jan Koester / Niemcy 2005 / 10’ | |
Opowieść żaby | |
Susanne Seidel / Niemcy 2004 / 7’ | |
Polne testy | |
Stephan Aßmus / Niemcy 2004 / 4’ | |
Psi węch | |
Lars Krüger / Niemcy 2004 / 3’ | |
Romans z jajem | |
Theresa Strożyk / Niemcy 2004 / 3’30’’ | |
Sekret gór | |
Jana Müller / Niemcy 2004 / 4’ | |
Słowik | |
Janina Pawlewicz / Niemcy 2004 / 5’30’’ | |
Somnambuliczka | |
Stephanie Keitz / Niemcy 2006 / 8’ | |
W metrze | |
Alexander Isert / Niemcy 2005 / 6’30’’ | |
Wariat, serce i oko | |
Annette Jung, Gregor Dashuber / Niemcy 2006 / 8’ | |
filmy krótkie - animacje |
|
|
106 Olney Street | |
Marcin Giżycki / Polska 2007 / 5’ | |
Allegro | |
Ewa Ziobrowska / Polska 2006 / 5’ | |
Alter ego | |
Kuba Gryglicki / Polska 2007 / 7’ | |
Bejbe | |
Magdalena Parczewska / Polska 2006 / 3’ | |
Bywa za późno | |
Filip Grudziel / Polska 2007 / 4’ | |
Cyrk | |
Monika Mucha / Polska 2006 / 9’ | |
Dokumanimo | |
Małgorzata Bosek / Polska 2007 / 10’ | |
Exit | |
Grzegorz Koncewicz / Polska 2006 / 10’ | |
FEM | |
Joanna Wójcik / Polska 2006 / 4’ | |
Monodram | |
Przemysław Adamski / Polska 2006 / 3’ | |
P jak potwór | |
Michał Jankowski / Polska 2006 / 4’ | |
Przypadek | |
Joanna Rusinek / Polska 2006 / 8’ | |
Warzywniak 360° | |
Andrzej Barański / Polska 2006 / 24’ | |
Wideoklip v 4.0 | |
Maciej Ćwiek / Polska 2006 / 4’ | |
Zastygłe | |
Maria Gorlich / Polska 2006 / 9’ | |
Konkurs POLSKIE FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE |
|
|
Cień pod kamieniem | |
Tomasz Dobrowolski / Polska 2007 / 50’ | |
Jak w niebie | |
Filip Marczewski / Polska 2007 / 23’ | |
Kredens | |
Jacob Dammas / Polska 2007 / 27’ | |
Przy rzece | |
Magda Kowalczyk / Polska 2006 / 12’ | |
Konkurs POLSKIE FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE |
|
|
52 procent | |
Rafał Skalski / Polska 2007 / 20’ | |
Bardzo krótki strajk | |
Grzegorz Królikiewicz / Polska 2007 / 53’ | |
Niezwykły lot Boeinga 737 | |
Jacek Bławut / Polska 2007 / 24’ | |
Tak | |
Dariusz Gajewski / Polska 2006 / 19’ | |
Konkurs POLSKIE FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE |
|
|
Improwizacja | |
Jaśmina Wójcik / Polska 2007 / 5’ | |
Milczący aktor | |
Tomasz Tarnowski / Polska 2006 / 26’ | |
Romek | |
Filip Bajon / Polska 2007 / 55’ | |
Rzeka | |
Maciej Starczewski / Polska 2006 / 28’ | |
Konkurs POLSKIE FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE |
|
|
A czego się tu bać | |
Małgorzata Szumowska / Polska 2006 / 38’ | |
Ku ku kułcze jajo | |
Paweł Popko / Polska 2006 / 24’ | |
Pierwszy dzień | |
Marcin Sauter / Polska 2007 / 20’ | |
Słońce i cień | |
Jan Holoubek / Polska 2007 / 37’ | |
Konkurs POLSKIE FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE |
|
|
Bez iluzji | |
Krzysztof Krzysztof / Polska 2006 / 30’ | |
Gorzkie pomarańcze | |
Monika Kotecka / Polska 2006 / 6’ | |
Podróż | |
Dariusz Glazer / Polska 2006 / 30’ | |
W krainie jaskrawych zabawek :-) | |
Mateusz Dymek / Polska 2006 / 30’ | |
Konkurs POLSKIE FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE |
|
|
Chłód | |
Krystian Kamiński / Polska 2007 / 6’ | |
Emilka płacze | |
Rafał Kapeliński / Polska 2006 / 30’ | |
Fabryka | |
Maciej Adamek / Polska 2006 / 30’ | |
Kawałek nieba | |
Kuba Czekaj / Polska 2006 / 19’ | |
Mila | |
Piotr Ryczko / Polska 2007 / 15’ | |
Konkurs POLSKIE FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE |
|
|
Mam pomysł | |
Grzegorz Królikiewicz / Polska 2006 / 2’ | |
Męczeństwo Mariana | |
Adrian Panek / Polska 2007 / 30’ | |
Miasto ucieczki | |
Wojciech Kasperski / Polska 2007 / 17’ | |
Trójka do wzięcia | |
Bartek Konopka / Polska 2006 / 39’ | |
Wyścig ślimaków | |
Monika Kotecka / Polska 2007 / 7’ | |
Konkurs POLSKIE FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE |
|
|
Autonaprawa | |
Tomek Matuszczak / Polska 2007 / 35’ | |
Autor wychodzi | |
Dominika Montean / Polska 2006 / 40’ | |
Mistrz świata | |
Łukasz Żal / Polska 2007 / 10’ | |
Próba mikrofonu | |
Tomasz Jurkiewicz / Polska 2006 / 15’ | |
Konkurs POLSKIE FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE |
|
|
Kilka fotografii | |
Marcin Pieczonka / Polska 2006 / 27’ | |
Kilka prostych słów | |
Anna Kazejak-Dawid / Polska 2007 / 37’ | |
Księżniczka | |
Karolina Pająk / Polska 2006 / 3’30’’ | |
Mój brat | |
Michał Stajnak / Polska 2007 / 10’ | |
Sezon na kaczki | |
Julia Ruszkiewicz / Polska 2006 / 19’ | |
Konkurs POLSKIE FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE |
|
|
Zidane: a 21st Century Portrait / Zidane, un portrait du 21e siècle | |
Douglas Gordon, Philippe Parreno / Francja, Islandia 2006 / 90’ |
|
|
Green Line / Ligne verte | |
Laurent Mareschal / Francja 2006 / 4’ | |
Pokazywany w Zestaw 1: Festiwal Filmowy Clermont-Ferrand - animacje razem z: | |
Lawiatan / Levijatan / 15’ | |
Opowieść o tym, jak… / Tale of How / 4’30’’ | |
Pieskie dni / Dog Days / 16’ | |
Tygrys / Tyger / 4’30’’ | |
Wielki despota / Grande Anarca / 17’ |
|
|
Jos de Putter, Clara van Gool / Holandia 1999 / 7’ | |
Pokazywany w Zestaw 3: Clara van Gool – retrospektywa razem z: | |
Nussin / 15’ | |
Reimerswaal / 7’ | |
Rezerwat / Reservaat / 8’ | |
Ugryzienia i inne objawy / Bitings and Other Effects / 30’ | |
Upływająca przyszłość – solo 1 – “Lucky” / Passing Future – Solo 1 – “Lucky” / 22’ |
|
|
The Golden Door / Nuovomondo | |
Emanuele Crialese / Francja, Niemcy, Włochy 2006 / 120’ |