English

W złotej klatce. „Priscilla” Sofii Coppoli na NH VOD

7/06/24
Zostań osobą jurorską w międzynarodowym konkursie Smart7! „Aggro Dr1ft” Harmony’ego Korine’a w programie 24. MFF mBank Nowe Horyzonty

Ta historia rozgrzewa kino od dekad, ale dopiero teraz za kamerą stanęła kobieta, która w blichtrze, sławie i miłym dla oka pudrowym różu potrafi dostrzec zagubienie dziewczyny zakochanej w kimś większym niż życie. Na Nowych Horyzontach VOD można już oglądać Priscillę Sofii Coppoli – film, w którym reżyserka zabiera uwagę Elvisowi i oddaje ją zbyt długo ignorowanej partnerce, zaglądając w końcu za drzwi złotej klatki Gracelandu.

Coppola subtelnie i w zgodzie z własną wrażliwością portretuje przekleństwa niewinności, a swoim aktorom, fantastycznej Cailee Spaeny i magnetycznemu Jacobowi Elordiemu, daje szansę na stworzenie zniuansowanych kreacji. Film jest dostępny na platformie dzięki Best Film.

Oglądaj na NH VOD

Za młodzi na sen

Kiedy młodziutka Priscilla Beaulieu spotyka Elvisa Presleya, on jest już gwiazdą rock-and-rolla.

W ich niewielu wspólnych chwilach staje się dla niej kimś zupełnie nieoczekiwanym: pierwszą wielką miłością, sprzymierzeńcem w samotności i wrażliwym najlepszym przyjacielem. Jednak z czasem jej życie przypudrowane i przykryte toną różu i brokatu zmienia się w złotą klatkę.

Oczami Priscilli Sofia Coppola opowiada o nieznanym obliczu najsłynniejszej love story – długich zalotach i burzliwym małżeństwie Elvisa i Priscilli, począwszy od okresu, kiedy Elvis stacjonował w Niemczech, aż po czas, kiedy zamieszkali w wymarzonej rezydencji Graceland. To głęboko prawdziwa, zachwycająco czuła i subtelna historia młodej, zagubionej i naiwnej dziewczyny bez pamięci zakochanej w gwieździe rocka.


czytaj także
Program Nagrodzony w Cannes „Armand” otworzy sekcję Oslo/Reykjavik 6/06/24
Wydarzenie „Lato na Pergoli” z Nowymi Horyzontami. Rozgrzewka przed Amadeus Live 5/06/24
Program Pasja polemiczna. Retrospektywa Alaina Tannera podczas Nowych Horyzontów 4/06/24
Program Na bogato! Znamy program tegorocznego Frontu Wizualnego 11/06/24

Newsletter

OK