English

„Przejścia” Iry Sachsa ekskluzywnie na NH VOD

19/01/24
Przejścia, reż. Ira Sachs
Nie bój się strachu. Więcej emocji z mBankiem na Nowych Horyzontach VOD „Kieł” wyłącznie na NH VOD. Zobacz wczesne dzieło autora „Biednych istot”

Taka miłość zdarza się tylko na Nowych Horyzontach VOD. Od dziś na naszej platformie – ekskluzywnie! – można oglądać Przejścia Iry Sachsa, czyli płomienny romans z pięknymi ludźmi w rolach głównych: Franzem Rogowskim, Adèle Exarchopoulos i Benem Wishawem. Do tego miłosnego trójkąta zapraszamy wspólnie z Gutek Film, polskim dystrybutorem Przejść.

Zobacz Przejścia

Przejścia, czyli miłość (własna)

Kosmopolityczny uczuciowy koktajl, w którego skład wchodzą biseksualna love story, namiętny francuski dyskurs miłosny i neurotyczne, rozgadane amerykańskie indie. Na erotyczny podbój Paryża udaje się tu amerykański reżyser Ira Sachs, a w obsadzie jego filmu znaleźli się m.in. najbardziej dziś pożądana gwiazda europejskiego kina, Niemiec Franz Rogowski, powściągliwy Brytyjczyk Ben Wishaw i znana z Życia Adeli i Pięciu diabłów Adèle Exarchopoulos. Jak na Paryż przystało, rewolucja zaczyna się w kawiarni, gdzie świętując zakończenie zdjęć, filmowiec Tomas (Rogowski) poznaje Agathe (Exarchopoulos). Bez zastanowienia rzuca się w wir nowej namiętności, podczas gdy w mieszkaniu czeka na niego lojalny, czuły mąż (Wishaw). Ira Sachs mistrzowsko portretuje związki z ich wzlotami i upadkami, tym razem eksplorując coś jeszcze: artystowskie ego. Tomas jest modelowym narcyzem: niewahającym się użyć podstępu, manipulacji, a nawet przemocy – bez względu na to, czy znajduje się na planie filmowym, czy właśnie z niego zszedł. Przejścia są więc filmem i o trójkącie, i o miłości własnej, która – czasem – pomaga stworzyć wspaniałe kino, ale w życiu niszczy każdego, kto znajdzie się w jej zasięgu.


czytaj także
News Licytuj karnety i festiwalowy dywan: Nowe Horyzonty grają razem z WOŚP 17/01/24
Dystrybucja „Cztery córki” oraz „Chłopiec i czapla” nominowane do Oscarów! 23/01/24
Nowe Horyzonty VOD „Poprzednie życie”: miłość (nie)możliwa na NH VOD 12/01/24
Nowe Horyzonty VOD „Zielona granica” Agnieszki Holland już na NH VOD 12/01/24

Newsletter

OK