English

Licytuj karnety i festiwalowy dywan: Nowe Horyzonty grają razem z WOŚP

17/01/24
fot. Natalia Ratajczyk
„Totem” już w kinach. Zobacz film i słuchaj podcastów „Cztery córki” oraz „Chłopiec i czapla” nominowane do Oscarów!

To już (piękna) tradycja: mBank Nowe Horyzonty i American Film Festival ponownie grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na aukcję wystawiamy festiwalowe przyjemności w lipcu oraz w listopadzie, czyli karnety umożliwiające pełne uczestnictwo w naszych wydarzeniach. Ale! W tym roku można także miękko wylądować na unikatowym dywanie, który towarzyszył wszystkim wywiadom w ramach cyklu „Kanapa na Horyzoncie”. 

Nie bójmy się słów: to prawdziwe arcydzieło, które przyozdobi nawet najbardziej wymagającą podłogę*.

32. Finał WOŚP, czyli złap oddech

Nasze płuca w (po)pandemicznym świecie wymagają szczególnej opieki, dlatego tegoroczny Finał Orkiestry (28 stycznia) dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Przyłączamy się do WOŚP-owej zbiórki i wystawiamy na licytację karnety na 24. Międzynarodowy Festiwal Filmowy mBank Nowe Horyzonty (18-28 lipca) oraz 15. American Film Festival (5-11 listopada). Dzięki karnetom można najpełniej uczestniczyć w naszych wydarzeniach – przede wszystkim obejrzeć kilkadziesiąt filmów na każdym z festiwali, korzystać z różnorodnych zniżek i spędzić wspaniały czas w pięknym Wrocławiu.

Licytuj karnet na mBank Nowe Horyzonty

Licytuj karnet na American Film Festival

Unikalną nowością, którą wystawiamy na licytację w tym roku, jest utkany ręcznie dywan, zainspirowany identyfikacją wizualną 23. Nowych Horyzontów. Znajdziecie na nim portugalskie motywy (słynne płytki azulejos) oraz charakterystyczne jaskółki, które zwiastują dobre, nowohoryzontowe kino. Dywan ma wymiary 140x240 cm i został stworzony z mieszanki włóczki akrylowej oraz wełnianej. Kłaniamy się jego autorce, Aleksandrze Serockiej; sprawdźcie inne prace Aleksandry na weft_handcrafted_rugs.

Licytuj nowohoryzontowy dywan

 

*Sugestia podania. Dywan można śmiało powiesić na ścianach, sufitach etc.; nie będziemy tego kontrolować.


czytaj także
Nowe Horyzonty VOD Nie bój się strachu. Więcej emocji z mBankiem na Nowych Horyzontach VOD 18/01/24
Nowe Horyzonty VOD „Przejścia” Iry Sachsa ekskluzywnie na NH VOD 19/01/24
Nowe Horyzonty VOD „Poprzednie życie”: miłość (nie)możliwa na NH VOD 12/01/24
Nowe Horyzonty VOD „Zielona granica” Agnieszki Holland już na NH VOD 12/01/24

Newsletter

OK