English

mBank Nowe Horyzonty online jeszcze do 6 sierpnia

30/07/23
fot. Alina Metelytsia
Kanapa na Horyzoncie: rozmowa z Mariją Kavtaradze Dziękujemy partnerom Polish Days

Żegnajcie Nowe Horyzonty, witajcie Nowe Horyzonty online! Choć stacjonarna część wydarzenia już dobiegła końca, to wciąż trwa wirtualna odsłona festiwalu. Jeszcze przez tydzień, do 6 sierpnia, możecie zaprosić na domowe ekrany ponad 100 filmów z tegorocznego programu.

Po porządnej imprezie warto zorganizować przyjemny after. Dziś Waszej uwadze szczególnie polecamy film wyróżniony w tym roku przez festiwalowe jury – After w reżyserii Anthony’ego Lapii. Jak czytamy w werdykcie – ten tytuł został dostrzeżony za intensywną i immersyjną obserwację społeczności oraz intymny portret przedstawionych na ekranie osób – film prowadzi nas do refleksji nad współczesnymi problemami, które wybrzmiewają na koniec jeszcze głośniej niż muzyka techno.

Zobacz After

Online można oglądać także Stwora w reżyserii Damiana Kosowskiego – laureata Nagrody im. Zuzanny Jagody Kolskiej. Ten film warto połączyć z seansami innych (świetnych!) tytułów z Shortlisty – wszystkie perełki z tej sekcji są bowiem dostępne w ramach wirtualnej części festiwalu.

Zobacz Stwora

Sprawdź program festiwalu online

Festiwal online: przewodnik


czytaj także
Program 30 lipca: niedziela na festiwalu 30/07/23
News „Delikwenci” Rodriga Moreno zdobywcą Grand Prix 23. mBank Nowe Horyzonty 29/07/23
Wydarzenie Koncert Daniela Spaleniaka i duetu SARAPATA 29/07/23
Program Pomóż nam ulepszać festiwal. Wypełnij ankietę 29/07/23

Newsletter

OK