English

W Kinie Nowe Horyzonty, czyli w domu. Odwiedź specjalne strefy

22/07/23
fot. Wojciech Chrubasik
To już dziś! Rozpoczynamy 23. MFF mBank Nowe Horyzonty Dodatkowe pokazy „Club Zero” i „Disco Boy”

Kino Nowe Horyzonty w trakcie festiwalu dla wielu z Was staje się drugim domem. Tu możecie zaspokoić nie tylko swój głód filmowy, ale też wrzucić coś dobrego na ząb, ugasić pragnienie, odpocząć (drzemki są nie tylko dozwolone, ale nawet wskazane) i przede wszystkim spotkać wiele wspaniałych osób, często początkując piękne przyjaźnie. 

W tym roku, we współpracy z naszymi partnerami, przygotowaliśmy kilka specjalnych stref, dzięki którym możecie jeszcze lepiej zadomowić się w KNH.

Filmy, czyli emocje | strefa mBanku

Układanie swojego prywatnego festiwalowego programu może czasem przypominać grę w tetrisa. Od kilku dni spieszymy więc z pomocą: prezentujemy „złote dziesiątki” naszej ekipy programowej, przewodniki, wskazówki, porady. Do tego zestawu dołączamy specjalną strefę mBanku, którą znajdziecie między hallem a I piętrem. Tam przygotowaliśmy selekcję tytułów, które najlepiej pasują do różnych stanów emocjonalnych.

Zrelaksuj się | strefa botaniczna Kwiatów Kawy i Hyal-Drop

W trakcie festiwalu całe ciało (a w szczególności oczy) pracuje na zwiększonych obrotach. Pamiętajcie więc, żeby w biegu między salami kinowymi znaleźć chwilę dla odpoczynku i wyciszenia. Co najważniejsze: nie musicie szukać daleko. Zajrzyjcie na drugie piętro do specjalnej strefy botanicznej, stworzonej przez Kwiaty Kawy i Inne oraz Hyal-Drop.

Zrób zdjęcie w festiwalowej fotobudce | mBank

Nowe Horyzonty, uśmiech! W pierwszy weekend festiwalu możecie utrwalić na kliszy swoje wspomnienia w fotobudce przygotowanej przez mBank. Znajdziecie ją między I a II piętrem Kina Nowe Horyzonty, w godz. 12:00-20:00. Korzystanie z fotobudki jest bezpłatne.

Porozmawiajmy! | Strefa SexedPL

Emocje czasem trudno ubrać w słowa, zwłaszcza wtedy, gdy dotyczą spraw najbardziej intymnych. Zespół SexedPL pomoże Wam zrobić pierwszy krok: edukatorki i edukatorzy służą rozmową – o miłości, relacjach, związkach – w strefie na I piętrze Kina Nowe Horyzonty. Najbliższy dyżur już dziś, między 10:00 a 13:00. Wszystkie pytania możecie zadać także anonimowo, poprzez bezpłatną aplikację. W strefie w KNH, powstałej dzięki współpracy SexedPL i marki Magnum w kooperacji z kolektywem artystycznym To Tu, dodatkowo możemy poruszać wspólnie kwestie przyjemności, dotyku oraz świadomej zgody, zaś przy pomocy specjalnej aplikacji każda osoba uczestnicząca może stworzyć autorskie kolaże, które pomogą zmapować nasze potrzeby.

Kawa, moja wspaniała kawa

I nie tylko. W bistro Kina Nowe Horyzonty czeka na Was bogata oferta różnorodnych przekąsek na słono i na słodko, w tym od Dobrej Kalorii, a do tego cold brew NITRO, Fritz Kola i inne formy orzeźwienia. Kinowe bistro to idealne miejsce na zaspokojenie głodu pozafilmowego między seansami.

#PijKranówkę | bar wodny

Zawsze chłodna, zawsze świeża, a do tego bogata w minerały: mowa o kranówce, która czeka na Was na drugim piętrze Kina Nowe Horyzonty. Jeśli tylko będziecie potrzebować orzeźwienia – zajrzyjcie do nowohoryzontowego baru wodnego, który został przygotowany przez MPWiK Wrocław. Zabierzcie ze sobą bidony, butelki wielokrotnego użytku i uzupełniajcie je bezpłatnie – codziennie, aż do 30 lipca. Na zdrowie! Więcej o kranówce dowiecie się na stronie www.pijkranowke.pl.


czytaj także
Wywiad Selekcjonować jak Ted Lasso. Rozmowa z Piotrem Czerkawskim 22/07/23
Program 22 lipca: sobota na festiwalu 22/07/23
Program 23 lipca: niedziela na festiwalu 23/07/23
Wywiad Jak kamyk w bucie: wywiad z Patrycją Wonatowską 21/07/23

Newsletter

OK